3Dscan.lv | FARO | Artec 3D

PAKALPOJUMI

IEKĀRTAS UN PROGRAMMATŪRA

 Avada Accountant Demo
Skeneri kriminālistikai | ARTEC 3D2023-08-24T21:36:13+00:00

Ātri, precīzi un bezkontakta Artec 3D skeneri pārveido jūsu kriminālistikas darbplūsmu.

RAŽOŠANAI, IZGATAVOŠANAI UN MONTĀŽAI

kriminālistikai

Reversajai inženierijai

CGI un vizuālajam efektam

KVALITĀTES KONTROLEI UN UZRAUDZĪBAI

automobiļu rūpniecībai

ARTEC 3D RISINĀJUMI

kriminālistikai

Ar savu Artec 3D skenēšanas risinājumu jūs viegli izveidosit nozieguma vietu, negadījumu vietu, kā arī fizisko pierādījumu virtuālas kopijas, tieši tādas, kādas tās bija skenēšanas brīdī, neradot piesārņojuma vai bojājumu risku. Iegūtie 3D dati ļaus jums noteikt, kā un kad notika notikums. Dažu minūšu laikā varat tvert pierādījumus telpās vai ārā, tostarp asins traipu rakstus, ložu caurumus, instrumentu pēdas, apavu nospiedumus un daudz ko citu.

Nozieguma vietas dokumentēšana un rekonstrukcija

Artec profesionālie 3D skenēšanas risinājumi palīdz dažu minūšu laikā iegūt svarīgus datus: pārbaudiet un dokumentējiet nozieguma vietas telpās un ārā, naktī vai dienā.

Avārijas rekonstrukcija

Vai dokumentēt kriminālistikas avārijas pierādījumus pēc smagiem transportlīdzekļu negadījumiem? Ar Artec 3D skeneriem tas ir daudz ātrāk, vienkāršāk un drošāk.

Pierādījumu vākšana un digitalizēšana

Vairs nav pazuduši, apdraudēti vai ārpus konteksta nonākuši dati: Artec skenēšanas tehnoloģija palīdz reģistrēt un dokumentēt visus būtiskos pierādījumus uz vietas, lai pēc tam vēlāk varētu pārskatīt un analizēt visus pierādījumus, pat tādas detaļas, kuras jūs vai citi izmeklētāji, iespējams, nav pamanījuši klātienē.

Simulāciju vadīšana dažādiem noziegumu scenārijiem

Rekonstruējiet pierādījumus digitālā vidē, izmantojiet 3D datus plašai kriminālistikas analīzei un eksportējiet tos nozieguma vietu simulācijām, lai ekrānā vizualizētu vairākus scenārijus.

Virtuālo noziegumu vietu izveide tiesai

Izmantojiet 3D skenēšanu, lai rūpīgi tvertu detaļas, lai pirmstiesas un tiesas sēdēs parādītu reālas virtuālas pierādījumu kopijas.

Tiesu antropoloģija un odontoloģija

3D skenē cilvēka skeleta atliekas un veselas nāves ainas, lai noteiktu mirušā identitāti, novērtētu nāves laiku un interpretētu visas esošās traumas pazīmes.

3Dscan.lv | SV Solutions – oficiālais pārstāvis

Latvijā, Lietuvā Un Igaunijā

ARTEC 3D APRIKOJUMS UN PROGRAMMATŪRA

KRIMINĀLISTIKAI

 • Lietotājam draudzīgs pārnēsājams 3D skeneris ar iebūvētu skārienekrānu un intuitīvu lietotāja interfeisu ērtai 3D skenēšanai.

  34800,00 

 • Pārveidojiet savu 3D skeneri ar nozarē atzītu programmatūru profesionālai 3D skenēšanai un datu apstrādei. Vienkārša 3D skenēšana. Augstas precizitātes rezultāti.

 • Metroloģijas līmeņa darbvirsmas 3D skeneris kvalitātes kontrolei, pārbaudei, juvelierizstrādājumiem, medicīnas/zobārstniecības komponentiem utt.

  27900,00 

 • Visizdevīgākais risinājums mērījumu veikšanai medicīniskiem nolūkiem un pielāgotu veselības aprūpes risinājumu izveidei.

  6700,00 

  Nav noliktavā

Kur iegādāties produktus ARTEC 3D?
3dscan.lv | SV SOLUTIONS ir vienīgais oficiālais pārstāvis Latvijā, vairāk informācijas ARTEC 3D

Ka pasūtīt 3Dscan.lv pakalpojumus vai iegadāties aprīkojumu un programatūru?

Lai pasūtītu uzmerījuma darbus, lāzera skenēšanu vai ģeoapsеkоšanu, kā arī tehnisko apsekošanu vai citus apsekojumus jūsu objektos, zvaniet vai rakstiet uz mūsu biroju

SV Solutions GALVENĀ OFISA KONTAKTI.

ŪNIJAS IELA 15C, RĪGA

ŪNIJAS IELA 15C, RĪGA

Latvija, LV-1039

Latvija, LV-1039

I-V 09:00 – 18:00

I-V 09:00 – 18:00

VI-VII slēgts

VI-VII slēgts

Zvaniet mums

Zvaniet mums

+371 27 86 0000

+371 27 86 0000

Rakstiet mums

Rakstiet mums

info@3dscan.lv

info@3dscan.lv

Title

Go to Top