3D PILSĒTA

SIA “SV SOLUTIONS” – inovatīva Eiropas kompānija, kas fokusēta uz pētījumiem un trīsdimensiju apkārtējās realitātes attēlošanu.

Mūsu galvenais mērķis – radīt aparātu kompleksu un tehnoloģijas, kas nodrošinās ekonomiski izdevīgu virszemes un pazemes komunikāciju vai infrastruktūras reālistiska trīsdimensiju modeļa izveidi veselām pilsētām.

ĢEORADARS

3d pilsēta

Mobilā 3D lāzerskenēšana

Metroloģiskās izmaiņas

Tehniskā apsekošana

Aerofotogrametrija

Videotūre 360

INJEKCIJA

3d pilsēta

3D panorāmas pilsētām un pazemes komunikācijām

Mūsu kompānija rada 3D fotoreālistiskas panorāmas pilsētām un pazemes komunikācijām, ka arī programmnodrošinājumu darbam ar datiem, kas iegūti skenēšanas rezultātā. 3D panorāmas ietver ne tikai ierastos fotoattēlus, ka arī ar fotogrāfiju saistītu 3D modeli. Tādā veidā katram punktam uz kartes zināmas tā ģeogrāfiskās koordinātas, kas sniedz plašas attēla apstrādes iespējas. Piemēram, ar vienu klikšķi ir iespējams izmērīt attālumu, saņemt informāciju par konkrētu ēku, atbildīgajām organizācijām uz fotogrāfijas izmērīt nepieciešamo objektu un tā atbilstību normatīviem dokumentiem vai izsniegtajām atļaujām.

Kompānija „SV Solutions” izstrādā pētījumus un darbus sadarbībā ar vadošajiem speciālistiem no Latvijas universitātes (LU) un Rīgas tehniskās universitātes (RTU) uz noslēgto sadarbības līgumu pamata

Kartēšanas pakalpojumi

Neviens sevi cienošs kartēšanas pakalpojumu sniedzējs nevar aprobežoties ar divdiensiju karšu attēlošanu. Satelītuzņēmumi un panorāmas – tā ir obligāta laika prasība.

Fotoreālistiskie modeļi ļauj ne tikai attēlot apkārtējo realitāti uz datora vai planšetes ekrāna, bet arī papildināt to ar detalizētu informāciju par attēlā redzamajiem objektiem.

Ļoti svarīga modeļu priekšrocība – spēja iegult reklāmu tieši redzamajā realitātē.

Sociālie tīkli

Iedomājieties, ka pilsētas virtuālā telpa ir apdzīvota ar visai reāliem cilvēkiem, kuri atstāj savus komentārus par konkrētām vietām vai vienkārši gadās jums pa ceļam. Un tas viss notiek reālās trīsdimensiju realitātes ietvaros. Ja jums vienmēr ir līdzi planšetdators, tad jūs vienmēr būsiet lietas kursā par jūs draugu pēdējiem notikumiem. Nevarat atrast savu draugu lielā pilsētā? Nav nekā vienkāršāka. Pakalpojums pats parādīs jums jums viņa attēlu un sastādīs maršrutu.

Tūrisma portāli

Papīra shēmas par kultūras objektiem aiziet pagātnē. Šodien visa informācija par apkārtējiem objektiem ir attēlota uz planšetdatora ekrāna. Atliek vienīgi to pacelt un pavērst pret ēku. Tas kļūst iespējams izmantojot reālas reālistiskas trīsdimensiju panorāmas. Jo par katru objektu fotogrāfijā ir zināmi visas tā precīzas koordinātas un sekojoši ari visi dati par to.

Nekustamā īpašuma izvēles pakalpojumi

Izvēloties jaunu māju vai dzīvokli ir ļoti svarīgi, kādā apkārnē tas atrodas. Vai pagalms ir pietiekami tīrs, kādā stāvoklī ir bērnu laukumiņš, vai tuvuma nav atkritumu izgāztuves. Parastās kartes nekad nesniegs atbildes uz šiem jautājumiem! Savukārt, trīsdimensiju reālo reālo modeļu ietvaros var ne tikai pārraudzīt rajonu, bet arī tieši uz ēkas fotogrāfijas var izvēlēties sev vēlamo dzīvokli.

Tirdzniecības centri

Orientēšanās mūsdienu tirdzniecības centros – praktiski neiespējams uzdevums mūsdienu pircējam. Kā izdarīt tā, lai pircējs tomēr nepaiet garām viņam tik ļoti nepieciešamajām lietām?

Palīga nāk reālistiskie trīsdimensiju modeļi. Tie ļauj attēlot padomus un norādes tieši mobilās ierīces ekrāna tā apkārtnes ietvaros, kuru cilvēks redz sev apkārt. Un protams, nedrīkst aizmirst par jaunam reklāmas iespējām.

Monitoringa un vadības sistēmas

Lai ārkārtas situācijās ātri pieņemtu lēmumus, ir nepieciešams pārvaldīt pašu informācijas apjomu.

Situatīvajiem centriem 3D realistiskie modeļi ir neaizstājami. Tie ļauj, nemainot savu atrašanās vietu, orientēties par apkārtni pēc attēliem, saņemt precīzus kartēšanas un ģeometriskos datus, nepieciešamos ēku un objektu izmērus. Tāpat panorāmas veiksmīgi var pielietot dažādu situāciju modelēšanā.

Kā pasūtīt 3Dscan.lv pakalpojumus?

Lai pasūtītu uzmerījuma darbus, lāzera skenēšanu vai ģeoapsеkоšanu, kā arī tehnisko apsekošanu vai citus apsekojumus jūsu objektos, zvaniet uz mūsu biroju:

+371 27 86 0000 vai nosūtiet pieteikumu uz e-pastu: info@3dscan.lv.

SV Solutions GALVENĀ OFISA KONTAKTI.

ŪNIJAS IELA 15C, RĪGA

ŪNIJAS IELA 15C, RĪGA

Latvija, LV-1039

Latvija, LV-1039

I-V 09:00 – 18:00

I-V 09:00 – 18:00

VI-VII slēgts

VI-VII slēgts

Zvaniet mums

Zvaniet mums

+371 27 86 0000

+371 27 86 0000

Rakstiet mums

Rakstiet mums

info@3dscan.lv

info@3dscan.lv