3Dscan.lv | FARO | Artec 3D

PAKALPOJUMI

IEKĀRTAS UN PROGRAMMATŪRA

 Avada Accountant Demo
Slēpto objektu meklēšana2023-02-19T10:35:28+00:00

Slēpto objektu meklēšana

Lai veiktu objektu meklēšanu zem zemes virskārtas (pazemē), pašlaik viena no visefektīvākām ierīcēm ir ģeoradars, ar tā palīdzību iespējams pētīt grunts griezumu (veicot kalibrāciju), bez urbšanas un rakšanas darbiem.

Auto un dzelzceļu inspekcija

Komunikāciju noteikšana

SLĒPTO OBJEKTU MEKLĒŠANA

DZELDZBETONA MONITORINGS

Arheoloģiskā izmeklēšana

HORIZONTĀLI VĒRSTA URBŠANA

Ģeoloģiskie izmeklējumi

Ekoloģiskā novērtēšanā

SLĒPTO OBJEKTU MEKLĒŠANA

Slēpto objektu meklēšana | SV SOLUTIONS | 3D SCAN
Slēpto objektu meklēšana | SV SOLUTIONS | 3D SCAN

Pašreizējie, ģeofizikā izmantojamie ģeoradara modeļi, labvēlīgu ģeoloģisku apstākļu gadījumā, spēj zondēt grunti līdz pat 20 metru dziļumam(kas atkarīgs no ģeoradara modeļa un grunts elektrofizikālām īpašībām).

Salīdzinot ar citām ģeofizikā izmantojamajām ierīcēm ģeoradara galvenā priekšrocība ir tā universālums, kas ļauj izmantot ģeoradaru arī ģeoloģijā, transportbūvniecībā, būvniecībā, ekoloģijā, arheoloģijā, militārajā rūpniecībā u.tml., faktiski visur tur, kur ir jāveic efektīva slēptu objektu meklēšana.

Ģeofizikā izmantotiem ģeoradaru modeļiem ir augsts zondēšanas potenciāls, kas ļauj veiksmīgi meklēt slēptus objektus gruntīs.

PAVEIKTO DARBU PIEMĒRI

APRĪKOJUMS UN PROGRAMMATŪRA

3Dscan ir lielākais profesionālā tehniskā aprīkojuma un programmatūras “parks” 3D skenēšanai un ģeofizikālajiem pētījumiem Baltijas valstīs. Atkarībā no uzdevuma mūsu sertificēta speciālistu komanda noteiks nepieciešamo aprīkojumu, lai sasniegtu labāko rezultātu.

  • Novatoriska daudzkanālu, daudzfrekvenču, dubultpolarizēta un viegla GPR sistēma, kas paredzēta komunālo pakalpojumu kartēšanai plašās teritorijās.

  • “Viss vienā” specializētā GPR sistēma, kas spēj izpētīt lielas platības, nodrošinot 3D skatu uz zemes dzīlēm ar augstu izšķirtspējas spēju un iespiešanās dziļumu.

  • Attālā statiskā un dinamiskā uzraudzība ar akselerometru, lai mazinātu lielas ārējās vibrācijas.

  • IDS transportlīdzekļu velkams zemes iekļūšanas radara risinājums, Stream X bloks aptver 2 m platu vālu ar vienu piegājienu.

Kā pasūtīt 3Dscan.lv pakalpojumus?

Lai pasūtītu uzmerījuma darbus, lāzera skenēšanu vai ģeoapsеkоšanu, kā arī tehnisko apsekošanu vai citus apsekojumus jūsu objektos, zvaniet uz mūsu biroju:

+371 27 86 0000 vai nosūtiet pieteikumu uz e-pastu: info@3dscan.lv.

SV Solutions GALVENĀ OFISA KONTAKTI.

ŪNIJAS IELA 15C, RĪGA

ŪNIJAS IELA 15C, RĪGA

Latvija, LV-1039

Latvija, LV-1039

I-V 09:00 – 18:00

I-V 09:00 – 18:00

VI-VII slēgts

VI-VII slēgts

Zvaniet mums

Zvaniet mums

+371 27 86 0000

+371 27 86 0000

Rakstiet mums

Rakstiet mums

info@3dscan.lv

info@3dscan.lv

Title

Go to Top