3Dscan.lv | FARO | Artec 3D

PAKALPOJUMI

IEKĀRTAS UN PROGRAMMATŪRA

 Avada Accountant Demo
Komunikāciju noteikšana2023-02-19T10:33:40+00:00

Komunikāciju noteikšana un apsekošana

Nemitīgi rodas jautājumi, par nepieciešamību nodarboties ar pilsētas komunikāciju inspicēšanu. Šādu darbu apjoms ir milzīgs. Atbilstoši ir arī lielas ar to saistīto risinājumu izmaksas. Iepriekšminēto jautājumu risināšanā speciālistiem var palīdzēt ģeoradars.

Auto un dzelzceļu inspekcija

KOMUNIKĀCIJU NOTEIKŠANA

Slēpto objektu meklēšana

DZELDZBETONA MONITORINGS

Arheoloģiskā izmeklēšana

HORIZONTĀLI VĒRSTA URBŠANA

Ģeoloģiskie izmeklējumi

Ekoloģiskā novērtēšanā

KOMUNIKĀCIJU NOTEIKŠANA UN APSEKOŠANA

Pašlaik pilsētas komunikāciju konstatēšana un apsekošana ar ģeoradara palīdzību iegūst popularitāti. Tas ir izskaidrojams ar to, ka izmantojot ģeoradaru, iespējams veikt komunikāciju meklēšanu ļoti sarežģītos pilsētas apstākļos, kam raksturīgs augsts elektromagnētisko traucējumu līmenis, nozīmīga komunikāciju piesātinātība un sarežģītība.

KOMUNIKĀCIJU NOTEIKŠANA UN APSEKOŠANA LATVIA | SV SOLUTIONS
KOMUNIKĀCIJU NOTEIKŠANA UN APSEKOŠANA LATVIA | SV SOLUTIONS

Nevajag aizmirst arī par to, ka bieži vien esošās komunikāciju shēmas un plāni ļoti būtiski atšķiras no īstenības, bet reizēm mēdz gadīties, ka tie vispār ir nozaudēti. Šādā gadījumā, nav ieteicams strādāt, neveicot iepriekšēju apsekošanu ar ģeoradara palīdzību, jo ģeoradars palīdz izvairīties no neizbēgamām avārijām.

Pirmkārt, ar ģeoradara palīdzību ir iespējams iegūt visus nepieciešamos datus, lai izveidotu reālu komunikāciju izvietojuma ainu. Pieredzējis ģeoradara operators iegūs informāciju par komunikāciju līnijas telpisko izvietojumu un integritāti.

Otrkārt, izmantojot ģeoradaru ir iespējams idenficēt grūti atrodamas plastikāta, metāla, keramiskās, betona un citu materiālu komunikācijas.

Ja ģeoradaru izmanto komunālie remontu dienesti, tad tas tiek izmantots, lai noteiktu ievilkto slēpto komunikāciju atrašanās vietu un dziļumu (piemēram, jaudas un signālu kabeļi), izpētītu apkārtējos poemus pirms zemes darbu veikšanas, kā arī, lai atklātu cauruļvadu bojājumu vietas.

Izmantojot ģeoradaru ir iespējams veiksmīgi atrast pa pazemes cauruļvadiem plūstošo šķidrumu noplūšanas vietas, cauruļu un kabeļu ievilkšanas vietas, atklāt kabeļu un līniju bojājumus. Ja nepieciešams sameklēt kabeļu trases, tad ar ģeoradaru ir iespējams atrast slēpto elektroinstalāciju, kas atrodas gan zem sprieguma, gan bez.

KOMUNIKĀCIJU NOTEIKŠANA UN APSEKOŠANA LATVIA | SV SOLUTIONS | 3D SCAN

Ka arī ar ģeoradara palīdzību ir iespējams:

konstatēt metāla un nemetāla objektus, tukšumus, un pat nelielas neviendabīgas vietas;

noskaidrot gāzes un naftas cauruļvadu atrašanās vietas, kā arī nesankcionētus pieslēgumus cauruļvadiem;

noteikt pazemes rezervuāru un tiem pieslēgto cauruļvadu stāvokli un izvietojumu;

atklāt grunts mitrināšanas avotus, ūdensvadu, kolektoru, slēpto ūdens sūces;

atrast plastikāta, metāla caurules un kabeļus, kā arī noteikt dziļumu;

atklāt un apsekot slēptās sistēmas, tvertnes, mucas, tukšumus, filtrācijas laukus utt;

veikt slēpto komunikāciju kartēšanu.

Ģeoradara izmantošana visu iepriekš uzskaitīto uzdevumu risināšanai vienkāršos tehnoloģisko procesu, ietaupīs līdzekļus un samazinās attiecīgu uzdevumu izpildes laiku.

PAVEIKTO DARBU PIEMĒRI

APRĪKOJUMS UN PROGRAMMATŪRA

3Dscan ir lielākais profesionālā tehniskā aprīkojuma un programmatūras “parks” 3D skenēšanai un ģeofizikālajiem pētījumiem Baltijas valstīs. Atkarībā no uzdevuma mūsu sertificēta speciālistu komanda noteiks nepieciešamo aprīkojumu, lai sasniegtu labāko rezultātu.

  • Pionieris mākslīgā intelekta ieviešanā pazemes utilītu noteikšanā un paaugstina produktivitāti uz nākamo līmeni, izmantojot vienkāršu mākoņa risinājumu.

  • Pēcapstrādes programmatūras lietojumprogramma uzlabotai GPR datu analīzei, kas nodrošina ātru saskarni starp lietotāju un GPR datiem.

  • RIS Hi-Pave ir zemes radara risinājums, kas paredzēts ātrgaitas ceļu novērtēšanas apsekojumiem, un tas spēj darboties ar vairākām antenām vienlaikus.

  • Skatieties cauri konkrētām konstrukcijām un atklājiet patiesus datus, kas ved uz optimālu lēmumu pieņemšanu.

Kā pasūtīt 3Dscan.lv pakalpojumus?

Lai pasūtītu uzmerījuma darbus, lāzera skenēšanu vai ģeoapsеkоšanu, kā arī tehnisko apsekošanu vai citus apsekojumus jūsu objektos, zvaniet uz mūsu biroju:

+371 27 86 0000 vai nosūtiet pieteikumu uz e-pastu: info@3dscan.lv.

SV Solutions GALVENĀ OFISA KONTAKTI.

ŪNIJAS IELA 15C, RĪGA

ŪNIJAS IELA 15C, RĪGA

Latvija, LV-1039

Latvija, LV-1039

I-V 09:00 – 18:00

I-V 09:00 – 18:00

VI-VII slēgts

VI-VII slēgts

Zvaniet mums

Zvaniet mums

+371 27 86 0000

+371 27 86 0000

Rakstiet mums

Rakstiet mums

info@3dscan.lv

info@3dscan.lv

Title

Go to Top