IDS GeoRadar tehnoloģija ir lieliski piemērota kriminālistikas un sabiedriskās drošības lietojumiem.

ARHEOLOĢIJAI

CivilAI inženierijaI

Kriminālistikai un sabiedriskai drošībai

Strukturālai uzraudzībai

Inženierkomunikāciju kartēšanai un noteikšanai

Par IDS GeoRadar

IDS GEORADAR RISINĀJUMI

Kriminālistikai un sabiedriskai drošībai

GPR unikālā jutība pret nemetāliskām konstrukcijām, kas iestrādātas augsnē, iežos un būvmateriālos, nodrošina GPR izmantošanu dažādos lietojumos, piemēram, meklēšanā un glābšanā, tuneļu un dobumu atrašanās vietās. Ground Penetrating Radar (GPR) ir kļuvis par svarīgu kriminālistikas rīku, ko izmanto tiesībaizsardzības iestādes, lai veiktu vairāku veidu meklēšanu, piemēram, apbedīto līķu, slēptuvju un objektu meklēšanā. Vairumā gadījumu šie izšķirošie pierādījumi nozīmētu atšķirību starp lietas pierādīšanu vai mazākas apsūdzības piemērošanu apsūdzošu pierādījumu trūkuma dēļ. Ground Penetrating Radar (GPR) spēj attālināti un neinvazīvi noteikt pazemes anomālijas, kad visi citi instrumenti parasti reaģē uz magnētiskajiem laukiem un tādējādi nespēj atrast nemetāliskus objektus. Turklāt drošības personāls un robežpatruļas izmanto dažādu konfigurāciju zemes iekļūšanas radarus, lai noteiktu un noteiktu tuneļu klātbūtni vai noteiktu kustību pie ārsienām vai ēkās. Šī tehnoloģija ir ļoti svarīga, lai palīdzētu aizsargāt robežas līdz drošām zonām.

Interferometriskie produkti tiek efektīvi izmantoti arī civilās struktūras vibrāciju, deformāciju un pēc notikuma analīzei.

GPR risinājumi

Šim lietojumam izmantotais aprīkojums ir daudzpusīgākais IDS GeoRadar produkts RIS One & RIS Plus, ko var viegli darbināt ar dažādiem ratiņiem un moduļiem atkarībā no konkrētās vides. Pamatojoties uz pielietojumu, citi šim lietojumam piemēroti produkti ir C-thrue un RIS MF Hi-Mod.

Interferometriskie risinājumi

Šim lietojumam izmantotais aprīkojums ir daudzpusīgākais IDS GeoRadar introrferometriskais produkts Hydra-G, attālās uzrādes uzraudzības sistēma, kas paredzēta agrīnai brīdināšanai un reāllaika mērījumiem par submilimetru nobīdēm. Pamatojoties uz lietojumprogrammu, vēl viens piemērots produkts šim lietojumam ir IBIS-FS.

3Dscan.lv | SV Solutions – oficiālais pārstāvis

Latvijā, Lietuvā un Igaunijā

IDS GEORADAR APRIKOJUMS UN PROGRAMMATŪRA

KRIMINĀLISTIKAI UN SABIEDRISKAI DROŠĪBAI

 • “Viss vienā” specializētā GPR sistēma, kas spēj izpētīt lielas platības, nodrošinot 3D skatu uz zemes dzīlēm ar augstu izšķirtspējas spēju un iespiešanās dziļumu.

  Cena pēc pieprasījuma

 • Novatoriska daudzkanālu, daudzfrekvenču, dubultpolarizēta un viegla GPR sistēma, kas paredzēta komunālo pakalpojumu kartēšanai plašās teritorijās.

  Cena pēc pieprasījuma

 • IDS transportlīdzekļu velkams zemes iekļūšanas radara risinājums, Stream X bloks aptver 2 m platu vālu ar vienu piegājienu.

  Cena pēc pieprasījuma

 • Skatieties cauri konkrētām konstrukcijām un atklājiet patiesus datus, kas ved uz optimālu lēmumu pieņemšanu.

  Cena pēc pieprasījuma

Ka pasūtīt 3Dscan.lv pakalpojumus vai iegadāties aprīkojumu un programatūru?

Lai pasūtītu uzmerījuma darbus, lāzera skenēšanu vai ģeoapsеkоšanu, kā arī tehnisko apsekošanu vai citus apsekojumus jūsu objektos, zvaniet vai rakstiet uz mūsu biroju

SV Solutions GALVENĀ OFISA KONTAKTI

ŪNIJAS IELA 15C, RĪGA

ŪNIJAS IELA 15C, RĪGA

Latvija, LV-1039

Latvija, LV-1039

I-V 09:00 – 18:00

I-V 09:00 – 18:00

VI-VII slēgts

VI-VII slēgts

Zvaniet mums

Zvaniet mums

+371 27 86 0000

+371 27 86 0000

Rakstiet mums

Rakstiet mums

info@3dscan.lv

info@3dscan.lv