3Dscan.lv | FARO | Artec 3D

PAKALPOJUMI

IEKĀRTAS UN PROGRAMMATŪRA

 Avada Accountant Demo
3D Skenēšana ceļiem un tiltiiem2023-02-19T09:37:27+00:00

3D skenēšanas pakalpojumi ceļiem un tiltiiem

Lai nedestruktīvā veidā apsekotu un monitorētu tilta nesošās konstrukcijas, balstus, plātnes un tā segumu, iespējams pielietot šādus daudzfunkcionālās mobilās, stacionārās 3D lāzerskanēšanas iekārtas.

ĒKĀM UN BŪVĒM

ARHITEKTŪRAS PIEMINEKĻIEM

NESOŠĀM KONSTRUKCIJĀM

KONTROLE UN MONITORINGS

PILSĒTAS INFRASTRUKTŪRAI

MĀKSLAI UN DIZAINAM

CEĻIEM UN TILTIIEM

RŪPNIECISKĀM IEKĀRTĀM

3D SKENĒŠANA CEĻIEM UN TILTIIEM

Ieguvums

Mobilās lāzerskanēšanas iekārta RoadScanner3 sastāv no 3 Faros Focus 3D lāzerskaneriem un septiņām digitālajām fotokamerām (2Mpix) kā arī inerces navigācijas sistēmas, kas ļauj iegūtos fotoattēlus un mērījumus piesaistīt Latvijā lietotajai kartogrāfijas sistēmai LKS-92. Navigācijas sistēmu veido divas divfrekvenču GPS/GLONASS uztvērējantenas un Applanix POS LV220 inerciālās mērīšanas iekārtas (mašīnas sagāzuma un kustības sensori, odometrs).

Kombinējot iepriekšminētās iekārtas, RoadScanner3 nodrošina automašīnas trajektorijas precizitāti un pozīciju arī vietās, kur ir nepietiekami vai nepieejami pozicionēšanas satelītu signāli.

Kartēšanas rezultātā tiek iegūti ģeotelpiski definēti fotoattēli un punktu mākoņi

3D mobilais lāzerskeneris, jaunākais lāzertehnoloģiju sasniegums un viena no šodien visaugstāk tehnoloģiskām fotografēšanas metodēm.

MLS lielā mērā atgādina virszemes lāzerskenēšanu (VLS), taču atšķirībā no VLS, MLS skenera, kurš ir uzstādīts uz auto transporta, kustībā.

Neviena cita metode nesniedz tādu vai līdzīgu izpildi telpiskās informācijas iegūšanai un apkopošanai ar absolūtu pirmo centimetru precizitāti.

MLS var tikt uzstādīta uz automobiļiem, kuģiem, dzelzeļa platformām un uz citiem transporta līdzekļiem. Skenēšana tiek veikta vairāku simtu metru attālumā visos virzienos. Punktu blīvums ir atkarīgs no kustības ātruma un attāluma līdz objektam un var svārstītie sno viena līdz tūkstošiem punktu uz 1 kvm.

Kompānijai “SV solutions” pieder viena no pasaulē labākajām mobilajām 3D lāzerskenēšanas sistēmām (MLS) un jaunākais programmatūras nodrošinājums Siteco PRO.

paveikto darbu piemērI

APRĪKOJUMS UN PROGRAMMATŪRA

3Dscan ir lielākais profesionālā tehniskā aprīkojuma un programmatūras “parks” 3D skenēšanai un ģeofizikālajiem pētījumiem Baltijas valstīs. Atkarībā no uzdevuma mūsu sertificēta speciālistu komanda noteiks nepieciešamo aprīkojumu, lai sasniegtu labāko rezultātu.

  • Lietotājam draudzīgs pārnēsājams 3D skeneris ar iebūvētu skārienekrānu un intuitīvu lietotāja interfeisu ērtai 3D skenēšanai.

    34800,00 

  • Tīkla RTK rover ar centimetru precizitāti. Kabatas izmēra un viegls uztvērējs. Strādā ar NTRIP korekcijām.

    649,00 

  • Lejupielādējiet programmatūras SCENE izmēģinājuma versiju intuitīvai, efektīvai 3D punktu mākoņu uztveršanai, datu apstrādei un reģistrācijai

  • Pasaulē labākā pārnēsājamā koordinātu mērīšanas iekārta (CMM roka), Quantum Max FaroArm samazina metāllūžņu, pārstrādes un pārbaudes vājās vietas.

Kā pasūtīt 3Dscan.lv pakalpojumus?

Lai pasūtītu uzmerījuma darbus, lāzera skenēšanu vai ģeoapsеkоšanu, kā arī tehnisko apsekošanu vai citus apsekojumus jūsu objektos, zvaniet uz mūsu biroju:

+371 27 86 0000 vai nosūtiet pieteikumu uz e-pastu: info@3dscan.lv.

SV Solutions GALVENĀ OFISA KONTAKTI.

ŪNIJAS IELA 15C, RĪGA

ŪNIJAS IELA 15C, RĪGA

Latvija, LV-1039

Latvija, LV-1039

I-V 09:00 – 18:00

I-V 09:00 – 18:00

VI-VII slēgts

VI-VII slēgts

Zvaniet mums

Zvaniet mums

+371 27 86 0000

+371 27 86 0000

Rakstiet mums

Rakstiet mums

info@3dscan.lv

info@3dscan.lv

Title

Go to Top