3Dscan.lv | FARO | Artec 3D

PAKALPOJUMI

IEKĀRTAS UN PROGRAMMATŪRA

 Avada Accountant Demo
BIM2023-07-06T11:57:02+00:00

BIM

Abraviatūrai BIM ir divi skaidrojumi – „Building Information Model” (Būves Informācijas Modelis) un „Building Information Modeling” (Būves Informācijas Modelēšana).

3D MODELĒŠANA

BIM

Deformācijas analīze

Reversā inženierija

Vadības sistēmas lidostām

Līdzekļu pārvaldīšana

Vadības sistēmas ceļiem

3D skeneru pielietojums

BIM – Building Information Modeling

3D-vizualizācija – BIM-modeļu izstrāde ļauj sasniegt dažādus mērķus, kuru ievirze un sarežģītības pakāpe var būt atkarīga no modeļa detalizācijas pakāpes un pieejamā informācijas apjoma. Visizplatītākais BIM-modeļu izmantošanas veids ir projektējamo objektu vizualizācija. Tas ir veids, kā savietot un izvēlēties vislabākos un piemērotākos projektēšanas risinājumus, prezentēt projektu pasūtītājam vai projektu uzraugošajām iestādēm.

Izmaiņu vadība – Visu datu centralizēta glabāšana BIM-modelī ļauj nekavējoties attēlot jebkāda veida izmaiņas, piemēram, ēkas stāvu plānus, profilus, fasādes. Šāda pieeja ne tikai paātrina dokumentācijas izstrādes procesu, bet arī palīdz veikt automātisko koordināciju , novēršot projekta kļūdu rašanās iespēju.

Ēku imitēšana – BIM-modeļos ietilpst ne tikai arhitektūras dati, bet arī informācija par citām projektēšanas sadaļām, piemēram, elementu klasifikāciju pēc nesošām funkcijām, inženiertīklu elementus un pat informāciju, kas attiecināma uz ekoizturīgu projektēšanu un ēkās notiekošo procesu imitāciju.

Datu pārvaldība – Ne visa BIM-modeļos esošā informācija ir attēlojama grafiskā veidā. Piemēram, katalogos un specifikācijās iekļaujamie dati palīdz noteikt projekta īstenošanai nepieciešamās darbaspēka izmaksas. Arī finanšu rādītāji, kuri jebkurā brīdī ļauj noteikt projekta tāmes vērtību, ir BIM sastāvdaļa.

Ēku ekspluatācija – Visus BIM-modelī esošos datus var izmantot ne tikai projektēšanas un būvniecības posmos, bet visā projekta dzīvesciklā, tādējādi samazinot projekta ekspluatācijas izmaksas, kuras noteikti vairākkārt pārsniedz projekta realizācijas izmaksas.

PAVEIKTO DARBU PIEMĒRI

APRĪKOJUMS UN PROGRAMMATŪRA

3Dscan ir lielākais profesionālā tehniskā aprīkojuma un programmatūras “parks” 3D skenēšanai un ģeofizikālajiem pētījumiem Baltijas valstīs. Atkarībā no uzdevuma mūsu sertificēta speciālistu komanda noteiks nepieciešamo aprīkojumu, lai sasniegtu labāko rezultātu.

  • Lieliski piemērots visu veidu vidēja izmēra objektu, piemēram, motocikla izplūdes sistēmas, cilvēka ķermeņa mērījumu vai mēbeļu iemūžināšanai.

    13700,00 

  • Metroloģijas līmeņa darbvirsmas 3D skeneris kvalitātes kontrolei, pārbaudei, juvelierizstrādājumiem, medicīnas/zobārstniecības komponentiem utt.

    27900,00 

  • Lāzera izkārtojuma projektors ražošanai, Tracer Laser Projectors nodrošina veidņu un režģa projekciju rūpnieciskiem lietojumiem.

  • Quantum Max ScanArms apvieno lāzera līnijas zondes un pārnēsājamas koordinātu mērīšanas iekārtas (CMM rokas) priekšrocības.

Kā pasūtīt 3Dscan.lv pakalpojumus?

Lai pasūtītu uzmerījuma darbus, lāzera skenēšanu vai ģeoapsеkоšanu, kā arī tehnisko apsekošanu vai citus apsekojumus jūsu objektos, zvaniet uz mūsu biroju:

+371 27 86 0000 vai nosūtiet pieteikumu uz e-pastu: info@3dscan.lv.

SV Solutions GALVENĀ OFISA KONTAKTI.

ŪNIJAS IELA 15C, RĪGA

ŪNIJAS IELA 15C, RĪGA

Latvija, LV-1039

Latvija, LV-1039

I-V 09:00 – 18:00

I-V 09:00 – 18:00

VI-VII slēgts

VI-VII slēgts

Zvaniet mums

Zvaniet mums

+371 27 86 0000

+371 27 86 0000

Rakstiet mums

Rakstiet mums

info@3dscan.lv

info@3dscan.lv

Title

Go to Top