Ar Artec profesionālajiem 3D skeneriem izveidojiet satriecošus, fotoreālistiskus 3D līdzekļus, vietas, komplektus, digitālos dubultniekus un rekvizītus filmām, spēlēm, TV reklāmām un citam.

RAŽOŠANAI, IZGATAVOŠANAI UN MONTĀŽAI

kriminālistikai

Reversajai inženierijai

CGI un vizuālajam efektam

KVALITĀTES KONTROLEI UN UZRAUDZĪBAI

automobiļu rūpniecībai

ARTEC 3D RISINĀJUMI

Vizuālo efektu un datorgrafikas 3D skenēšana

3D skenēšanas tehnoloģijas ir kļuvušas par būtisku mūsdienu filmu veidošanas un virtuālo ražošanas cauruļvadu sastāvdaļu, ļaujot datorgrafikas un vizuālo efektu ražotājiem, TV un filmu radošajiem veidot unikālus īpaši reālistiskus 3D līdzekļus no reāliem objektiem.

No virtuālās atrašanās vietas izpētes līdz rekvizītu veidošanai un dekorēšanai līdz identiskāko digitālo dubultnieku radīšanai aktieriem, 3D skeneri ļauj filmu veidotājiem un VFX studijām racionalizēt ražošanas darbplūsmas, radīt reālistiskāku pieredzi un atraisīt radošumu, vienlaikus ietaupot laiku un izmaksas.

REPLIKĀCIJAS REKLĀTAS

Izveidojiet precīzas rekvizītu, miniatūru un maketu 3D kopijas un pārveidojiet tos atbilstoši izmēram CNC frēzēšanai vai 3D drukāšanai. Šos modeļus var izmantot arī kā atsauces, lai izveidotu unikālus 3D aktīvus, vai pielāgotus 3D modelēšanas programmatūrā turpmākai izmantošanai virtuālajā ražošanā — daudz ātrāk nekā to projektēšana no nulles.

DIGITĀLIE DUBULS

Izveidojiet fotoreālistiskus 3D varoņus VFX un animācijas filmās, spēlēs un TV raidījumos, lai radītu trikus, kurus aktieris nevar izpildīt pats, vai ainas, kuras ir pārāk dārgas vai neiespējamas reproducēt. Skenējiet sejas, galvas vai veselus cilvēku ķermeņus, lai izveidotu unikālus un augstas kvalitātes digitālos dubultniekus.

VIRTUĀLAS VIDES RADĪŠANA

Sāciet veidot savas virtuālās pasaules, izmantojot precīzus fotoreālistiskas atrašanās vietas līdzekļus, kas uzņemti no reālās pilsētas vai dabas vides. Vai arī izmantojiet tos kā atsauces, veidojot savu unikālo 3D vidi.

3D ATRAŠANĀS VIETAS IZPĒTE

Atkārtojiet fiziskās atrašanās vietas un vides 3D formātā, lai ikviens, kas ir iesaistīts ražošanā, varētu tos apmeklēt virtuāli, kad vien nepieciešams. Ierobežojiet uz vietas esošo cilvēku skaitu, nodrošinot, ka pat attālām komandām ir precīzas atrašanās vietas norādes un tās var droši izpētīt.

3Dscan.lv | SV Solutions – oficiālais pārstāvis

Latvijā, Lietuvā un Igaunijā

ARTEC 3D APRIKOJUMS UN PROGRAMMATŪRA

VIZUĀLO EFEKTU UN DATORGRAFIKAS 3D SKENĒŠANA

 • Lietotājam draudzīgs pārnēsājams 3D skeneris ar iebūvētu skārienekrānu un intuitīvu lietotāja interfeisu ērtai 3D skenēšanai.

  34800,00 

 • Lieliski piemērots visu veidu vidēja izmēra objektu, piemēram, motocikla izplūdes sistēmas, cilvēka ķermeņa mērījumu vai mēbeļu iemūžināšanai.

  13700,00 

 • Pārveidojiet savu 3D skeneri ar nozarē atzītu programmatūru profesionālai 3D skenēšanai un datu apstrādei. Vienkārša 3D skenēšana. Augstas precizitātes rezultāti.

  Cena pēc pieprasījuma

 • Lieliski piemērots visu veidu vidēja izmēra objektu, piemēram, motocikla izplūdes sistēmas, cilvēka ķermeņa mērījumu vai mēbeļu iemūžināšanai.

  Cena pēc pieprasījuma

Kur iegādāties produktus ARTEC 3D?
3dscan.lv | SV SOLUTIONS ir vienīgais oficiālais pārstāvis Latvijā, vairāk informācijas ARTEC 3D

Ka pasūtīt 3Dscan.lv pakalpojumus vai iegadāties aprīkojumu un programatūru?

Lai pasūtītu uzmerījuma darbus, lāzera skenēšanu vai ģeoapsеkоšanu, kā arī tehnisko apsekošanu vai citus apsekojumus jūsu objektos, zvaniet vai rakstiet uz mūsu biroju

SV Solutions GALVENĀ OFISA KONTAKTI

ŪNIJAS IELA 15C, RĪGA

ŪNIJAS IELA 15C, RĪGA

Latvija, LV-1039

Latvija, LV-1039

I-V 09:00 – 18:00

I-V 09:00 – 18:00

VI-VII slēgts

VI-VII slēgts

Zvaniet mums

Zvaniet mums

+371 27 86 0000

+371 27 86 0000

Rakstiet mums

Rakstiet mums

info@3dscan.lv

info@3dscan.lv