3Dscan.lv | FARO | Artec 3D

PAKALPOJUMI

IEKĀRTAS UN PROGRAMMATŪRA

 Avada Accountant Demo
Arheoloģijai | IDS georadar2023-02-28T17:37:44+00:00

risinājumi nodrošina gan neuzbāzīgus zemes iekļūšanas, gan interferometrisko radaru risinājumus, kas apkopo detalizētu un precīzu informāciju par lielām virsmas zonām.

ARHEOLOĢIJAI

Civilā inženierijaI

Kriminālistikai un sabiedriskai drošībai

Strukturālai uzraudzībai

Inženierkomunikāciju kartēšanai un noteikšanai

Par IDS GeoRadar

IDS GEORADAR RISINĀJUMI

ArheoloģijaI

Arheoloģija un kultūras mantojuma joma var gūt lielu labumu no uzticamas un nesagraujošas analīzes, lai kartētu zemes dzīlē esošās teritorijas un struktūras bez nepieciešamības veikt izrakumus. Tas ir īpaši svarīgi pilsētu teritorijās, piemēram, pilsētu centros un priekšpilsētās.

IDS GeoRadar risinājumi nodrošina gan neuzbāzīgus zemes caurlaidības, gan interferometriskos radaru risinājumus, kas apkopo detalizētu un precīzu informāciju par lielām virsmas zonām.

GPR solutions

GPR solutions (Stream UP, Stream X, Stream DP, RIS MF Hi-Mod, RIS One & RIS Plus): Using highly sensitive instruments technicians can measure, map, and interpret data signals received by the GPR system into useful information. GPR generated maps provide changes in the soil features that can be used to differenciate subsurface interface, detect the presence and the shape of ancient buried objects, giving to archaeologists useful information to identify excavation sites. The products are essential for the non-intrusive study of areas where excavation is not desired, such as sites containing culturally sensitive artefacts e.g. burial sites or religious sites. This solution allows a detailed survey of the site while leaving it undisturbed.

Interferometric Radar solution

Interferometric Radar solution (IBIS-FM EVO, IBIS-FS): The Interferometric Radar technology embedded in the IBIS product line allows the remote monitoring of movements of structures such as towers, buildings and historical monuments with sub-millimetre accuracy. Thanks to the advanced technological system instruments can be operated remotely and there is no need for direct contact with the target being monitored. IBIS-FM EVO generates a continuous and broad supply of deformation maps as opposed to periodic information provided by current contact sensors, with unprecedented measurement speed and accuracy.

3Dscan.lv | SV Solutions – oficiālais pārstāvis

Latvijā, Lietuvā Un Igaunijā

IDS GEORADAR APRIKOJUMS UN PROGRAMMATŪRA

ARHEOLOĢIJAI

  • “Viss vienā” specializētā GPR sistēma, kas spēj izpētīt lielas platības, nodrošinot 3D skatu uz zemes dzīlēm ar augstu izšķirtspējas spēju un iespiešanās dziļumu.

  • Attālā statiskā un dinamiskā uzraudzība ar akselerometru, lai mazinātu lielas ārējās vibrācijas.

  • IDS transportlīdzekļu velkams zemes iekļūšanas radara risinājums, Stream X bloks aptver 2 m platu vālu ar vienu piegājienu.

  • Interferometriskais radars tiek izmantots tiltiem un citām konstrukcijām, tostarp ēkām, vēstures pieminekļiem un torņiem.

Ka pasūtīt 3Dscan.lv pakalpojumus vai iegadāties aprīkojumu un programatūru?

Lai pasūtītu uzmerījuma darbus, lāzera skenēšanu vai ģeoapsеkоšanu, kā arī tehnisko apsekošanu vai citus apsekojumus jūsu objektos, zvaniet vai rakstiet uz mūsu biroju

SV Solutions GALVENĀ OFISA KONTAKTI.

ŪNIJAS IELA 15C, RĪGA

ŪNIJAS IELA 15C, RĪGA

Latvija, LV-1039

Latvija, LV-1039

I-V 09:00 – 18:00

I-V 09:00 – 18:00

VI-VII slēgts

VI-VII slēgts

Zvaniet mums

Zvaniet mums

+371 27 86 0000

+371 27 86 0000

Rakstiet mums

Rakstiet mums

info@3dscan.lv

info@3dscan.lv

Title

Go to Top