Metroloģiskās izmaiņas

Neatkarīgi no tā, ar ko jūs sastopaties, vai tā ir nepieciešama 3D pārbaudēm, CAD analīze, izlīdzināšana vai reversā – mūsu pārnēsājamā KIM FARO ir nozares standarts metroloģijā.

ĢEORADARS

3d pilsēta

Mobilā 3D lāzerskenēšana

Metroloģiskās izmaiņas

Tehniskā apsekošana

Aerofotogrametrija

Videotūre 360

INJEKCIJA

Metroloģiskās izmaiņas

Neatkarīgi no tā, ar ko jūs sastopaties, vai tā ir nepieciešama 3D pārbaudēm, CAD analīze, izlīdzināšana vai reversā – mūsu pārnēsājamā KIM FARO ir nozares standarts metroloģijā. Mūsu uzņēmums var veikt šādus darba veidus:

Izmēru analīze

Apstrādātās detaļas un mezgli ir visdažādākajās formās un izmēros. Lai pārbaudītu to precizitāti un kvalitāti, detaļu pārbaudei un dimensiju analīzei ir nepieciešami elastīgi un precīzi trīsdimensiju metroloģijas instrumenti.

CAD balstīta pārbaude

FARO portatīvie KIM vienkāršo ģeometrisko izmēru un pielaides (GD&T) ieviešanu un nodrošina efektīvus, viegli lietojamus risinājumus 3D CAD balstītām pārbaudēm un nominālajiem salīdzinājumiem.

Bezkontakta pārbaude

Visaptveroša pārbaude verifikācijai – FARO ® ScanArm ® un Cobalt Array Imager var uztvert trauslus, sarežģītas patvaļīgas formas virsmas blīva un detalizēta trīsdimensiju punkta mākoņa veidā, kas ļauj lietotājiem viegli veikt bezkontakta 3D pārbaudes.

Centrēšana

Neatbilstības var izraisīt mašīnas dīkstāvi un ievērojami samazināt tā darbību; tomēr pārnēsājamie CMM, piemēram, lāzera sekotāji un mērīšanas sviras, var palīdzēt mazināt šīs problēmas.

Ievades kontrole

Defektīvo detaļu identificēšana no piegādātājiem pēc ierašanās ļauj uzņēmumiem noteikt un uzturēt stingrus kvalitātes standartus.

FARO BuildIT Metrology Software
FARO BuildIT Metrology Software

Pirmais pārbaudes punkts (FAI)

FARO trīsdimensiju mērīšanas un skenēšanas tehnoloģija ir ideāli piemērota pirmajai produktu pārbaudei, lai nodrošinātu detaļu vai detaļu ražošanas rezultātu detalizētu pārbaudi, salīdzinot ar sākotnējo konstrukciju pirms pilnīgas ražošanas uzsākšanas.

Kontrole ražošanas procesā

Pateicoties FARO 3D risinājumu pārnesamībai, mēs varam izmērīt jūsu produktus, kur tie ir ražoti, tas ir, tieši uz ražošanas līnijas.

Iekārtu kalibrēšana

FARO pārnēsājamie trīsdimensiju mērīšanas risinājumi, piemēram, FARO Laser Tracker un FaroArm, var tikt izmantoti ražošanas iekārtu kalibrēšanā, lai nodrošinātu izgatavoto detaļu precizitāti.

PAVEIKTO DARBU PIEMĒRI

Kā pasūtīt 3Dscan.lv pakalpojumus?

Lai pasūtītu uzmerījuma darbus, lāzera skenēšanu vai ģeoapsеkоšanu, kā arī tehnisko apsekošanu vai citus apsekojumus jūsu objektos, zvaniet uz mūsu biroju:

+371 27 86 0000 vai nosūtiet pieteikumu uz e-pastu: info@3dscan.lv.

SV Solutions GALVENĀ OFISA KONTAKTI.

ŪNIJAS IELA 15C, RĪGA

ŪNIJAS IELA 15C, RĪGA

Latvija, LV-1039

Latvija, LV-1039

I-V 09:00 – 18:00

I-V 09:00 – 18:00

VI-VII slēgts

VI-VII slēgts

Zvaniet mums

Zvaniet mums

+371 27 86 0000

+371 27 86 0000

Rakstiet mums

Rakstiet mums

info@3dscan.lv

info@3dscan.lv