3Dscan.lv | FARO | Artec 3D

PAKALPOJUMI

IEKĀRTAS UN PROGRAMMATŪRA

 Avada Accountant Demo
3D skeneru pielietojums2023-07-26T11:38:10+00:00

3D skeneru pielietojums

Ražošana, autorūpniecība, aerokosmiskā rūpniecība, arhitektūra, arheoloģija, izglītība, medicīna, nesagraujamā kontrole, multimedija, reversā inženierija, kriminālistika, mode…

3D MODELĒŠANA

BIM

Deformācijas analīze

Reversā inženierija

Vadības sistēmas lidostām

Līdzekļu pārvaldīšana

Vadības sistēmas ceļiem

3D SKENERU PIELIETOJUMS

3D SKENERU PIELIETOJUMS

Ražošana

Bezkontakta lāzera skenēšana ir jaunākā tehnoloģija, un neskatoties uz samērā īso pastāvēšanas laiku, tiek izmantota, lai atrisinātu dažādus uzdevumus.

Autorūpniecība

Uzņēmums Creaform ir galvenais partneris uzņēmumiem, kuri strādā automobiļu rūpniecībā. Strādā ar tādiem autoražotājiem gigantiem kā Renault, Chrysler, Bombardier Transport and Recreational Products, Prevost Car, Nova Bus, Mack Truck.

artec 3d Automotive

Aerokosmiskā rūpniecība

Darbs ar vadošām aviokompānijām, piemēram, Boeing, Pratt & Whitney, Rolls Royce и CAE, Creaform. Rezultātā ir izdevies sevi pozicionēt kā uzticamu partneri, kurš īsteno lidmašīnu sastāvdaļu modelēšanu avio rūpniecībā.

Arhitektūra

Trīsdimensiju skeneri tiek izmantoti arhitektūrā restaurācijas nolūkos, digitālo kopiju bankas izveidē (virtuālais arhīvs) un skulptūru un citu priekšmetu atjaunošanā (rūpnieciskā atjaunošana). Skeneri tiek izmantoti arī virtuālo muzeju izveidē.

ARHITEKTŪRA
ARHEOLOĢIJA

Arheoloģija

3D skeneri tiek izmantoti, lai atrisinātu uzdevumus, tostarp arheoloģijā un restaurācijā, mākslas darbu uzglabāšanā, mākslas darbu un muzeja kolekciju 3D-dokumentācijas izveidē, virtuālajā restaurācijā, kā arī kopēšanā turpmākai replikācijai.

Izglītība

Artec Eva skenēšanas tehnoloģiju un pārnēsājamo sensoru tehnoloģiju HandyPROBE pielieto daudzās izglītības jomās. Pašlaik tehnoloģija tiek izmantota un pētīta labākajās mākslas un inženieru skolās visā pasaulē. Tāpat šo tehnoloģiju izmanto maketēšanā un ātrā prototipu izveidē, 3D skenēšanas metodes apmācībā.

education 3d scaning
MEDICĪNA

Medicīna

Artec Eva skeneriem ir liels potenciāls medicīnas nozarē, skenējot jebkuras ķermeņa daļas, veidojot protēzes, veicot plastiskās ķirurģijas modelēšanu un plānošanu ortopēdijā un kosmetoloģijā, zobārstniecībā, krāsu un faktūru brūču skenēšanā.

kontrole

Tehnoloģiskais risinājums balstās uz augstas precizitātes trīsdimensiju lāzerskenēšanas tehnoloģiju izmantošanu, kas ļauj veikt precīzus materiālu zuduma mērījumus nodiluma un korozijas dēļ, lai testētu cauruļvadu koroziju augsta spiediena caurulēm, ēku nesošās konstrukcijās un celtniecības konstrukcijās.

NESAGRAUJAMĀ KONTROLE

Multimedija

Šodien, pateicoties trīsdimensiju skenēšanai, tiek izmantotas unikālas iespējas, par kurām iepriekš nevarēja pat sapņot. Informācijas tehnoloģiju gadsimts un globālā datorizācija atklāja mums jauno virtuālo pasauli. 3D skeneris – pirmais solis, kas ļauj savienot virtuālo pasauli ar reālo.

Reversā inženierija

Šodien 3D skeneri tiek izmantoti sarežģītu formu izstrādājumu reversā inženierijā, ko ir grūti izmērīt, izmantojot standarta rīkus. Tāpat atšķirībā no koordinātu-mēriekārtām (CMM), 3D skeneris iegūst objektu virsmas kopumā, ne tikai izvēlētajos punktos.

KRIMINĀLISTIKA

Kriminālistika

Trīsdimensiju skenēšanas elementu rezultātu atspoguļošana avārijas vai nozieguma vietā var kļūt par papildu spēcīgu pierādījumu un sniegt palīdzību vizualizācijā un analīzē.

Mode

3D skeneri var izmantot apģērba izveidē pēc pasūtījuma, kā arī, lai radītu iekārtas vai mehānismus šajā nozarē. Turklāt, ķermeņa skenēšana – tas ir visdrošākais veids, lai šūtu apģērbu ar perfektu rezultātu!

Fashion

APRĪKOJUMS UN PROGRAMMATŪRA

3Dscan ir lielākais profesionālā tehniskā aprīkojuma un programmatūras “parks” 3D skenēšanai un ģeofizikālajiem pētījumiem Baltijas valstīs. Atkarībā no uzdevuma mūsu sertificēta speciālistu komanda noteiks nepieciešamo aprīkojumu, lai sasniegtu labāko rezultātu.

  • FARO Focus Premium 3D lāzerskeneris palīdz tvert precīzus mērījumus un sarežģītas vides, radot pārliecību.

  • Lieliski piemērots 3D objektu izmantošanai rūpnieciskajā inženierijā, dizainā, arhitektūrā un citur. Ietver tiešu integrāciju ar Artec Studio.

  • Visizdevīgākais risinājums mērījumu veikšanai medicīniskiem nolūkiem un pielāgotu veselības aprūpes risinājumu izveidei.

    6700,00 

    Nav noliktavā

  • Izmantojot FARO As-Built programmatūru, CAD un BIM modelēšana un zīmēšana nekad nav bijusi tik vienkārša

Kā pasūtīt 3Dscan.lv pakalpojumus?

Lai pasūtītu uzmerījuma darbus, lāzera skenēšanu vai ģeoapsеkоšanu, kā arī tehnisko apsekošanu vai citus apsekojumus jūsu objektos, zvaniet uz mūsu biroju:

+371 27 86 0000 vai nosūtiet pieteikumu uz e-pastu: info@3dscan.lv.

SV Solutions GALVENĀ OFISA KONTAKTI.

ŪNIJAS IELA 15C, RĪGA

ŪNIJAS IELA 15C, RĪGA

Latvija, LV-1039

Latvija, LV-1039

I-V 09:00 – 18:00

I-V 09:00 – 18:00

VI-VII slēgts

VI-VII slēgts

Zvaniet mums

Zvaniet mums

+371 27 86 0000

+371 27 86 0000

Rakstiet mums

Rakstiet mums

info@3dscan.lv

info@3dscan.lv

Title

Go to Top