3Dscan.lv | FARO | Artec 3D

PAKALPOJUMI

IEKĀRTAS UN PROGRAMMATŪRA

 Avada Accountant Demo
Horizontāli vērsta urbšana2023-02-19T10:42:59+00:00

Horizontāli vērsta urbšana

Zem ceļu asfalta un ietvēm ir daudz komunikācijas, kuru izvietošanas shēmas bieži ir nozaudētas vai neprecīzas.

Auto un dzelzceļu inspekcija

Komunikāciju noteikšana

Slēpto objektu meklēšana

DZELDZBETONA MONITORINGS

Arheoloģiskā izmeklēšana

Horizontāli vērsta urbšana

Ģeoloģiskie izmeklējumi

Ekoloģiskā novērtēšanā

HORIZONTĀLI VĒRSTA URBŠANA

Zem ceļu asfalta un ietvēm ir daudz komunikācijas, kuru izvietošanas shēmas bieži ir nozaudētas vai neprecīzas.

Tādēļ, pirms tiek uzsākti urbšanas darbi, obligāti jāprecizē šo komunikāciju reālā atrašanās vieta, kā arī jāpārliecinās, ka urbšanas vietā neatrodas arhitektūras pieminekļi, it īpaši tad, ja darbi tiek veikti pilsētas vēsturiskajā daļā!

Horizontāli virzītas urbšanas darbu tehnoloģijā ģeoradara izmantošana ļauj izvēlēties pareizu urbja kustības virzienu. Pēc ģeoradara iegūtās informācijas, agregāta operators variējot urbja gaitu taisnā un slīpos virzienos, var veiksmīgi apiet zem grunts identificētos šķēršļus.

Līdz ar to ģeoradars nodrošina vēlamā rezultāta iegūšanu, nepārtraucot transporta un gājēju kustību, nesabojājot pilsētas ainavu un neradot liekus būvgružus.

Īpaši perspektīva ir ģeoradara izmantošana horizontāli vērstajā urbšanā pilsētas apstākļos, lai nesabojātu ekoloģiski un arheoloģiski vērtīgus objektus.

PAVEIKTO DARBU PIEMĒRI

APRĪKOJUMS UN PROGRAMMATŪRA

3Dscan ir lielākais profesionālā tehniskā aprīkojuma un programmatūras “parks” 3D skenēšanai un ģeofizikālajiem pētījumiem Baltijas valstīs. Atkarībā no uzdevuma mūsu sertificēta speciālistu komanda noteiks nepieciešamo aprīkojumu, lai sasniegtu labāko rezultātu.

  • “Viss vienā” specializētā GPR sistēma, kas spēj izpētīt lielas platības, nodrošinot 3D skatu uz zemes dzīlēm ar augstu izšķirtspējas spēju un iespiešanās dziļumu.

  • IDS transportlīdzekļu velkams zemes iekļūšanas radara risinājums, Stream X bloks aptver 2 m platu vālu ar vienu piegājienu.

  • RIS Hi-Pave ir zemes radara risinājums, kas paredzēts ātrgaitas ceļu novērtēšanas apsekojumiem, un tas spēj darboties ar vairākām antenām vienlaikus.

  • Robustums atbilst datu kvalitātei visintuitīvākajā zemes caurlaidības radarā, kas nodrošina pakalpojumu atrašanās vietu un kartēšanu

Kā pasūtīt 3Dscan.lv pakalpojumus?

Lai pasūtītu uzmerījuma darbus, lāzera skenēšanu vai ģeoapsеkоšanu, kā arī tehnisko apsekošanu vai citus apsekojumus jūsu objektos, zvaniet uz mūsu biroju:

+371 27 86 0000 vai nosūtiet pieteikumu uz e-pastu: info@3dscan.lv.

SV Solutions GALVENĀ OFISA KONTAKTI.

ŪNIJAS IELA 15C, RĪGA

ŪNIJAS IELA 15C, RĪGA

Latvija, LV-1039

Latvija, LV-1039

I-V 09:00 – 18:00

I-V 09:00 – 18:00

VI-VII slēgts

VI-VII slēgts

Zvaniet mums

Zvaniet mums

+371 27 86 0000

+371 27 86 0000

Rakstiet mums

Rakstiet mums

info@3dscan.lv

info@3dscan.lv

Title

Go to Top