3Dscan.lv | FARO | Artec 3D

PAKALPOJUMI

IEKĀRTAS UN PROGRAMMATŪRA

 Avada Accountant Demo
Par kompāniju IDS georadar2023-02-28T17:28:34+00:00

IDS GeoRadar nodrošina produktus un risinājumus ģeofizikas, kalnrūpniecības, civilās inženierijas un drošības lietojumiem.

ARHEOLOĢIJAI

Civilā inženierijaI

Kriminālistikai un sabiedriskai drošībai

Strukturālai uzraudzībai

KOMUNIKĀCIJU KARTĒŠANA UN NOTEIKŠANAi

Par IDS GeoRadar

Par IDS GeoRadar

Inovācijas, tehnoloģijas, uzticamība

IDS GeoRadar nodrošina produktus un risinājumus ģeofizikas, kalnrūpniecības, civilās inženierijas un drošības lietojumiem. Uzņēmums tika dibināts 1980. gadā kā daļa no IDS Ingegneria dei Sistemi Pizā, Itālijā, un to nesen iegādājās Hexagon.

Ar nepārtrauktu apņemšanos veikt pētniecību un attīstību, IDS GeoRadar nodrošina profesionāļiem inovatīvus produktus, izmantojot vismodernākās tehnoloģijas un jaunus risinājumus. Gadu gaitā uzņēmums ir radījis radaru tehnoloģijas civilām vajadzībām kā revolucionārus produktus šajā jomā.

IDS GeoRadar utilīta noteikšanas un kartēšanas pakalpojumi

Lietderību kartēšana un noteikšana

Ģeoloģija un vides pārvaldība

Arheoloģija

Kriminālistika

Civilā inženierija

Dzelzceļa un ceļu inženierija

Zemes noslīdēšanas uzraudzība

Kalnrūpniecības drošība

Pasaules līderis daudzfrekvenču, daudzkanālu zemes caurlaidības radaru (GPR) sistēmās

IDS GeoRadar jau sen ir bijis nozīmīgs spēlētājs GPR izpētē. Tas ir datēts ar 1991. gadu, kad pēc Telecom Italia pieprasījuma IDS GeoRadar uzsāka daudzfrekvenču daudzkanālu masīvu sistēmas. Šis jauninājums ļāva izveidot detalizētus 3D attēlus no lielām pazemes teritorijām, ievērojami uzlabojot komunālo pakalpojumu noteikšanu. Balstoties uz šiem panākumiem, IDS GeoRadar ir kļuvis par vienu no lielākajiem GPR produktu piegādātājiem pasaulē.

Interferometriskās tehnoloģijas pionieris, ko izmanto būvinženierijā un Zemes vidē

Pirmais komerciālais zemes interferometriskais radars ar lineārās skenēšanas iespējām, IBIS produktu līnija, tika laists klajā 2007. gadā. Šis revolucionārais produktu klāsts bija unikāls šajā jomā, jo pirmo reizi tika izmantota interferometriskā tehnoloģija dinamiskai un statiskai struktūru uzraudzībai. un zemes vide. Interferometriskā radara izstrādājumi nodrošina unikālu risinājumu nelielas kustības uzraudzībai zemē vai konstrukcijās, ļaujot attālināti, liela attāluma, nepārtraukti reāllaikā mērīt lielas platības.

3Dscan.lv | SV Solutions – oficiālais pārstāvis

Latvijā, Lietuvā Un Igaunijā

IDS GEORADAR IEKĀRTAS UN PROGRAMMATŪRA

Mēs piedāvājam perfektu atbalstu visiem mūsu produktiem un sadarbojamies ar saviem klientiem, lai katru reizi atrastu pareizo risinājumu.

IDS GEORADAR GPR IEKĀRTAS

 • Novatoriska daudzkanālu, daudzfrekvenču, dubultpolarizēta un viegla GPR sistēma, kas paredzēta komunālo pakalpojumu kartēšanai plašās teritorijās.

 • “Viss vienā” specializētā GPR sistēma, kas spēj izpētīt lielas platības, nodrošinot 3D skatu uz zemes dzīlēm ar augstu izšķirtspējas spēju un iespiešanās dziļumu.

 • RIS Hi-BrigHT ir unikāls zemes caurlaidības radara (GPR) risinājums betona tiltu klāju nolietojuma agrīnai noteikšanai.

 • IDS transportlīdzekļu velkams zemes iekļūšanas radara risinājums, Stream X bloks aptver 2 m platu vālu ar vienu piegājienu.

 • Maksimālais dziļums, augsta izšķirtspēja un daudzpusīgs dizains izcilai produktivitātei pazemes pētījumos.

 • RIS Hi-Pave ir zemes radara risinājums, kas paredzēts ātrgaitas ceļu novērtēšanas apsekojumiem, un tas spēj darboties ar vairākām antenām vienlaikus.

 • Skatieties cauri konkrētām konstrukcijām un atklājiet patiesus datus, kas ved uz optimālu lēmumu pieņemšanu.

 • Robustums atbilst datu kvalitātei visintuitīvākajā zemes caurlaidības radarā, kas nodrošina pakalpojumu atrašanās vietu un kartēšanu

IDS GEORADAR GPR PRODUKCIJA

 • Kompakta attālās uzrādes uzraudzības sistēma. Paredzēta agrīnai brīdināšanai un reāllaika mērījumiem par submilimetru nobīdēm ēkās, dambjos, tuneļos, kalnrūpniecības infrastruktūrās un nogāzēs.

 • Attālā statiskā un dinamiskā uzraudzība ar akselerometru, lai mazinātu lielas ārējās vibrācijas.

 • Interferometriskais radars tiek izmantots tiltiem un citām konstrukcijām, tostarp ēkām, vēstures pieminekļiem un torņiem.

IDS GEORADAR PROGRAMMATŪRA

 • Pionieris mākslīgā intelekta ieviešanā pazemes utilītu noteikšanā un paaugstina produktivitāti uz nākamo līmeni, izmantojot vienkāršu mākoņa risinājumu.

 • Pēcapstrādes programmatūras lietojumprogramma uzlabotai GPR datu analīzei, kas nodrošina ātru saskarni starp lietotāju un GPR datiem.

Ka pasūtīt 3Dscan.lv pakalpojumus vai iegadāties aprīkojumu un programatūru?

Lai pasūtītu uzmerījuma darbus, lāzera skenēšanu vai ģeoapsеkоšanu, kā arī tehnisko apsekošanu vai citus apsekojumus jūsu objektos, zvaniet vai rakstiet uz mūsu biroju

SV Solutions GALVENĀ OFISA KONTAKTI.

ŪNIJAS IELA 15C, RĪGA

ŪNIJAS IELA 15C, RĪGA

Latvija, LV-1039

Latvija, LV-1039

I-V 09:00 – 18:00

I-V 09:00 – 18:00

VI-VII slēgts

VI-VII slēgts

Zvaniet mums

Zvaniet mums

+371 27 86 0000

+371 27 86 0000

Rakstiet mums

Rakstiet mums

info@3dscan.lv

info@3dscan.lv

Title

Go to Top