Racionalizējiet savas projektēšanas, prototipēšanas, pārbaudes un ražošanas darbplūsmas, izmantojot 3D mērījumu risinājumus, kas izstrādāti, domājot par autoražotājiem.

RAŽOŠANAI, IZGATAVOŠANAI UN MONTĀŽAI

kriminālistikai

Reversajai inženierijai

CGI un vizuālajam efektam

KVALITĀTES KONTROLEI UN UZRAUDZĪBAI

automobiļu rūpniecībai

ARTEC 3D RISINĀJUMI

3D skenēšana automobiļu lietojumprogrammām

No projektēšanas un ātras prototipēšanas līdz reversajai inženierijai un kvalitātes pārbaudei 3D skeneri ir kļuvuši par neatņemamu autoražotāju tehnoloģiju rīku komplektu. Tie ļauj automobiļu ražotājiem iegūt precīzus, izmērāmus 3D datus no jebkuras daļas vai komponenta, sākot no mazas līdz ļoti lielai. 3D skenēšana ļauj autoražotājiem ne tikai paātrināt ikdienas produktivitāti, bet arī saīsināt produkcijas izstrādes dzīves ciklus un atvieglot augstas veiktspējas transportlīdzekļu ražošanu, neapdraudot drošības vai kvalitātes standartus.

Neatkarīgi no tā, vai tā ir klasiska automašīnas restaurācija vai pavisam jauns automobiļu prototips, Artec 3D zibenīgie skeneri nodrošina augstas precizitātes 3D virsmas datus katrā jūsu projektēšanas, prototipēšanas, inženierijas vai ražošanas darbplūsmas posmā.

Reversā inženierija

Nekavējoties tveriet 3D auto detaļas, kurām trūkst dokumentācijas, tehnisko rasējumu vai to, kas ir modificētas no to sākotnējā dizaina, un pēc tam ģenerējiet precīzus CAD modeļus turpmākai analīzei un izstrādei.

Pārbaude un kvalitātes kontrole

Ērti savāciet un salīdziniet 3D skenēšanas datus ar CAD modeļiem, lai noteiktu saražoto detaļu precizitāti salīdzinājumā ar oriģinālajiem dizainiem.

Rapid prototyping

Ātri izveidojiet precīzus augstas izšķirtspējas 3D modeļus jebkurai automašīnas daļai, komponentam vai visam transportlīdzeklim un izmantojiet tos kā atsauces modeļus jaunu prototipu projektēšanai.

3D vizualizācija

Sniedziet iespaidīgu pieredzi, 3D skenējot automašīnu interjeru un ārpusi un viegli izveidojot VR gatavus 3D modeļus, lai jūsu klienti varētu brīvi izpētīt šīs virtuālās automašīnas no jebkuras vietas, tāpat kā parastā automašīnu tirdzniecības vietā.

Virtuālās simulācijas

Iegūstiet jebkuras daļas vai objekta augstas precizitātes 3D modeļus, lai veiktu virtuālās kustības analīzi, virtuālo montāžu un citas simulācijas.

Digitālais arhīvs

Digitalizējiet visas esošās daļas un rīkus, lai iegūtu pilnībā digitālu 3D arhīvu, ko var izmantot turpmākajās CAD/CAM/CAE lietojumprogrammās.

3Dscan.lv | SV Solutions – oficiālais pārstāvis

Latvijā, Lietuvā un Igaunijā

ARTEC 3D APRIKOJUMS UN PROGRAMMATŪRA

AUTORAŽOŠANAI

 • Balstīts uz zilās gaismas tehnoloģiju, lieliski piemērots mazu objektu tveršanai ar sarežģītām detaļām, piemēram, cilindra galvu, monētām vai cilvēka ausi.

  21700,00 

 • Lietotājam draudzīgs pārnēsājams 3D skeneris ar iebūvētu skārienekrānu un intuitīvu lietotāja interfeisu ērtai 3D skenēšanai.

  34800,00 

 • Lieliski piemērots visu veidu vidēja izmēra objektu, piemēram, motocikla izplūdes sistēmas, cilvēka ķermeņa mērījumu vai mēbeļu iemūžināšanai.

  13700,00 

 • Jaudīgs liela attāluma lāzera 3D skeneris ar iebūvētu akumulatoru precīzai lielu objektu tveršanai.

  58000,00 

Kur iegādāties produktus ARTEC 3D?
3dscan.lv | SV SOLUTIONS ir vienīgais oficiālais pārstāvis Latvijā, vairāk informācijas ARTEC 3D

Ka pasūtīt 3Dscan.lv pakalpojumus vai iegadāties aprīkojumu un programatūru?

Lai pasūtītu uzmerījuma darbus, lāzera skenēšanu vai ģeoapsеkоšanu, kā arī tehnisko apsekošanu vai citus apsekojumus jūsu objektos, zvaniet vai rakstiet uz mūsu biroju

SV Solutions GALVENĀ OFISA KONTAKTI

ŪNIJAS IELA 15C, RĪGA

ŪNIJAS IELA 15C, RĪGA

Latvija, LV-1039

Latvija, LV-1039

I-V 09:00 – 18:00

I-V 09:00 – 18:00

VI-VII slēgts

VI-VII slēgts

Zvaniet mums

Zvaniet mums

+371 27 86 0000

+371 27 86 0000

Rakstiet mums

Rakstiet mums

info@3dscan.lv

info@3dscan.lv