3Dscan.lv | FARO | Artec 3D

PAKALPOJUMI

IEKĀRTAS UN PROGRAMMATŪRA

 Avada Accountant Demo
Ģeoloģiskie izmeklējumi2023-02-19T10:45:03+00:00

ĢEOLOĢISKIE PĒTĪJUMI

Viens no svarīgākajiem uzdevumiem, kas rodas ģeoloģijā, ja jāveic jebkāda mēroga ģeoloģiskā izpēte, ir grunts skenēšana.

Auto un dzelzceļu inspekcija

Komunikāciju noteikšana

Slēpto objektu meklēšana

DZELDZBETONA MONITORINGS

Arheoloģiskā izmeklēšana

HORIZONTĀLI VĒRSTA URBŠANA

Ģeoloģiskie pētījumi

Ekoloģiskā novērtēšanā

ĢEOLOĢISKIE PĒTĪJUMI

Viens no svarīgākajiem uzdevumiem, kas rodas ģeoloģijā, ja jāveic jebkāda mēroga ģeoloģiskā izpēte, ir grunts skenēšana.

Veiksmīga iepriekšēja grunts skenēšana ļauj koncentrēt darbus tikai perspektīvos posmos, un grunts izstrāde tiek veikta tikai tur, kur veiktā grunts skenēšana ir sniegusi precīzu, objektīvu prognozi.

Kā gan šādu prognozi var iegūt? Atbilde ir vienkārša – ja nepieciešams skenēt grunti, jāizmanto ģeoradars – ierīce, kura veic darbus izmantojot radiolokācijas metodi.

Ar ģeoradara palīdzību iespējams risināt šādus uzdevumus, kā ģeoloģisko struktūru kartēšana un ģeoloģisko griezumu sastādīšana, pēc elektromagnētisko viļņu izplatīšanās ātruma atšķirībām, tukšumu atklāšana, derīgo izrakteņu izpētē, ūdenstilpņu dziļuma noteikšanai un gultnes profilu veidošanai, kā arī inženierģeoloģiskos pētījumos būvniecības vajadzībām u.c.

PAVEIKTO DARBU PIEMĒRI

APRĪKOJUMS UN PROGRAMMATŪRA

3Dscan ir lielākais profesionālā tehniskā aprīkojuma un programmatūras “parks” 3D skenēšanai un ģeofizikālajiem pētījumiem Baltijas valstīs. Atkarībā no uzdevuma mūsu sertificēta speciālistu komanda noteiks nepieciešamo aprīkojumu, lai sasniegtu labāko rezultātu.

  • “Viss vienā” specializētā GPR sistēma, kas spēj izpētīt lielas platības, nodrošinot 3D skatu uz zemes dzīlēm ar augstu izšķirtspējas spēju un iespiešanās dziļumu.

  • Pionieris mākslīgā intelekta ieviešanā pazemes utilītu noteikšanā un paaugstina produktivitāti uz nākamo līmeni, izmantojot vienkāršu mākoņa risinājumu.

  • IDS transportlīdzekļu velkams zemes iekļūšanas radara risinājums, Stream X bloks aptver 2 m platu vālu ar vienu piegājienu.

  • Robustums atbilst datu kvalitātei visintuitīvākajā zemes caurlaidības radarā, kas nodrošina pakalpojumu atrašanās vietu un kartēšanu

Kā pasūtīt 3Dscan.lv pakalpojumus?

Lai pasūtītu uzmerījuma darbus, lāzera skenēšanu vai ģeoapsеkоšanu, kā arī tehnisko apsekošanu vai citus apsekojumus jūsu objektos, zvaniet uz mūsu biroju:

+371 27 86 0000 vai nosūtiet pieteikumu uz e-pastu: info@3dscan.lv.

SV Solutions GALVENĀ OFISA KONTAKTI.

ŪNIJAS IELA 15C, RĪGA

ŪNIJAS IELA 15C, RĪGA

Latvija, LV-1039

Latvija, LV-1039

I-V 09:00 – 18:00

I-V 09:00 – 18:00

VI-VII slēgts

VI-VII slēgts

Zvaniet mums

Zvaniet mums

+371 27 86 0000

+371 27 86 0000

Rakstiet mums

Rakstiet mums

info@3dscan.lv

info@3dscan.lv

Title

Go to Top