3Dscan.lv | 3D skenēšana - SV Solutions oficiālais pārstāvis

PILNĪGI JAUNAIS EMLID REACH RX: KABATAS IZMĒRA RTK ROVERIS

Emlid

Pilnīgi jaunais Emlid Reach RX: kabatas izmēra RTK roveris

2022. gada augustā Emlid atklāj jaunu produktu — Emlid Reach RX tīkla roveru. Šis ir augstas veiktspējas, vairāku joslu RTK roveris, kas koncentrējas uz vienkāršību. Lai sāktu darbu, nav nepieciešama konfigurācija, vienkārši ievadiet labojumu tīkla (NTRIP) datus, un esat gatavs darbam. Reach RX ietilpst kabatā, un jūs varat to ņemt līdzi jebkur, lai veiktu mērījumus ar centimetru precizitāti.

Bezkompromisa centimetru precizitāte

Emlid Reach RX ir daudzjoslu rover, kas izseko GPS/QZSS, Galileo, GLONASS un BeiDou. Tas ir paredzēts darbam ar jebkādām tīkla korekcijām (NTRIP), lai nodrošinātu centimetru precīzu pozicionēšanu.

Ja tīkls nav pieejams, varat izveidot savu, izmantojot Emlid Reach RS2 vai RS2+ kā pastāvīgu bāzi un Emlid Caster, lai nosūtītu RTK labojumus. Emlid Caster atvieglo korekciju nodrošinājumu tik daudziem Reach RX roveriem, cik nepieciešams.

No kastes līdz FIX mazāk nekā 60 sekundēs

Emlid Reach RX izmanto “Bluetooth Low Energy”, lai izveidotu savienojumu ar ReachView 3. Jums nav jātērē laiks, lai apgūtu papildu iestatījumus — vienkārši iespējojiet tīkla datus. Ja strādājat ar ReachView 3 lietotni, tā izmanto jūsu ierīces interneta savienojumu, lai piekļūtu korekcijām un nosūtītu tās uz Reach RX, izmantojot Bluetooth.

Reach RX ir izstrādāts, lai vienkāršotu jūsu darbplūsmas un novērstu nepareizas iestatīšanas iespēju, jo tam nav nepieciešama konfigurācija. Tagad jūs varat uzticēt punktu vākšanu un apkopošanu saviem komandas locekļiem pat bez klātienes apmācības.

Lai iegūtu papildus informāciju (angļu valodā), apmeklējiet vietni:

2024-05-02T22:08:30+02:00
FARO Vantage 3D skenēšana aviācijas industrijā

3D skenēšana aviācijas industrijā

Kā 3D skenēšana uzlabo aviācijas industriju? Tā uztver miljoniem datu punktu, lai modelētu un pārbaudītu sarežģītas daļas, piemēram, turbīnas un dzinējus.

2024-03-04T15:31:27+02:00
3D skenēšana auto detaļām

3D skenēšana auto detaļām

3D skenēšana var lieliski noderēt, būvējot jūsu projekta automašīnu, mainot daļas vai veicot uzlabojumus.

Ka pasūtīt 3Dscan.lv pakalpojumus vai iegadāties aprīkojumu un programatūru?

Lai pasūtītu uzmerījuma darbus, lāzera skenēšanu vai ģeoapsеkоšanu, kā arī tehnisko apsekošanu vai citus apsekojumus jūsu objektos, zvaniet vai rakstiet uz mūsu biroju

SV Solutions GALVENĀ OFISA KONTAKTI

ŪNIJAS IELA 15C, RĪGA

ŪNIJAS IELA 15C, RĪGA

Latvija, LV-1039

Latvija, LV-1039

I-V 09:00 – 18:00

I-V 09:00 – 18:00

VI-VII slēgts

VI-VII slēgts

Zvaniet mums

Zvaniet mums

+371 27 86 0000

+371 27 86 0000

Rakstiet mums

Rakstiet mums

info@3dscan.lv

info@3dscan.lv