FARO

FARO PREZENTĒ PIRMO PAPLAŠINĀTĀS REALITĀTES LIETOTNI SPHERE EKOSISTĒMĀ BETONA BŪVNIECĪBAI

FARO

FARO prezentē pirmo paplašinātās realitātes lietotni Sphere ekosistēmā betona būvniecībai

2022. gada septembrī FARO® Technologies, pasaules līderis 4D digitālās realitātes risinājumu jomā, šodien paziņoja par FARO Flatness Check, uzņēmuma pirmās paplašinātās realitātes lietotnes betona nozarei nākšanu klajā. Šis risinājums ļaus nekavējoties vizualizēt grīdu līdzenumu un grīdu līdzenumu, nodrošinot, ka betona liešana norit pēc grafika, uzlabojot darba kvalitāti un novēršot dārgus pārbūves darbus, kas raksturīgi daudzstāvu dzīvojamo ēku un biroju celtniecībai.

Flatness Check ir integrēts ar FARO Sphere, uzņēmuma mākoņdatnes un SaaS, un ir saderīgs ar vairākām lāzerskeneru paaudzēm, tostarp jauno FARO Focus Premium Laser Scanner. Izmantojot iPad, lietotāji var dokumentēt un analizēt jebkuras betona plātnes grīdas līdzenumu un grīdas līdzenumu un kopīgot šos datus ar citām personām. Lietojumprogramma arī ļauj meistariem, kas veic pārbaudes, dažu minūšu laikā identificēt zonas, kas neatbilst pielaidēm, un novērst šīs novirzes, kamēr betons vēl ir slapjš. Šī gandrīz reāllaika iespēja galu galā samazinās uzņēmēju un citu iesaistīto pušu izmaksas, jo uzlabota kvalitāte nozīmē mazāk pārstrādāšanas. Izmantojot Flatness Check, tiek ievēroti grafiki un citi darbi var turpināties savlaicīgi un efektīvi.

“Kopā ar galvenajiem klientiem, kas darbojas kā nozares eksperti, FARO ir izveidojis unikālu kvalitātes kontroles darbplūsmu betona rūpniecībai ar milzīgu potenciālu samazināt pārstrādi un izmaksas,” sacīja Alisters Velss, produktu pārvaldības direktors. “Flatness Check ir pirmā šāda veida sistēma, kas ir iestrādāta FARO Sphere ekosistēmā un iezīmē sākumu tam, kas būs papildu būvniecības kvalitātes kontroles risinājumu ieviešana. “Palīdzot betona rūpniecībai novērst materiālu izšķērdēšanu, samazināt materiālu patēriņu un paātrināt uz vietas pavadīto laiku, FARO sper nozīmīgu soli savos pastāvīgajos korporatīvās ilgtspējas centienos samazināt oglekļa emisijas un nodrošināt videi nekaitīgākas, tīrākas kopienas visur, kur tiek izmantoti FARO produkti.”

Flatness Check visvairāk atšķiras ar tās intuitīvo dizainu un izcilo lietotāja interfeisu. Tas ļauj maksimāli izmantot skenēšanas datus tieši lietotnes analīzes algoritmos un ģenerēt betona plātnes paplašinātās realitātes siltuma kartes. Atšķirīgās krāsas atbilst konkrētam grīdas līdzenumam un grīdas līmeņa novirzēm. Un visas šīs detaļas ir viegli apskatāmas standarta iPad. Lietotne ir pilnībā saderīga ar Sphere un var aktivizēt skenēšanas apstrādi un reģistrāciju, analizējot visus datus, kas savākti no Focus Premium, M70, S70, S150 un S350 lāzerskeneriem.

“Spēja skenēt, analizēt un skatīt grīdas analīzi darba vietā paplašinātajā realitātē ir pilnīgas izmaiņas,” sacīja Bens Stokers, Čikāgas ģenerāluzņēmēja Skender celtniecības tehnologs. “Tā ir daudz aizraujošāka pieredze visām pusēm, kas patērē datus.”

Flatness Check tagad ir pieejams lejupielādei Apple App Store vai Sphere portālā. Izmantojot kopā ar Focus Laser Scanners, analīzes rezultātu dokumentēšana un kopīgošana, izmantojot Sphere integrāciju, nekad nav bijusi tik vienkārša vai pilnīgāka.

2024-05-02T22:08:30+02:00
FARO Vantage 3D skenēšana aviācijas industrijā

3D skenēšana aviācijas industrijā

Kā 3D skenēšana uzlabo aviācijas industriju? Tā uztver miljoniem datu punktu, lai modelētu un pārbaudītu sarežģītas daļas, piemēram, turbīnas un dzinējus.

2024-03-04T15:31:27+02:00
3D skenēšana auto detaļām

3D skenēšana auto detaļām

3D skenēšana var lieliski noderēt, būvējot jūsu projekta automašīnu, mainot daļas vai veicot uzlabojumus.

Ka pasūtīt 3Dscan.lv pakalpojumus vai iegadāties aprīkojumu un programatūru?

Lai pasūtītu uzmerījuma darbus, lāzera skenēšanu vai ģeoapsеkоšanu, kā arī tehnisko apsekošanu vai citus apsekojumus jūsu objektos, zvaniet vai rakstiet uz mūsu biroju

SV Solutions GALVENĀ OFISA KONTAKTI

ŪNIJAS IELA 15C, RĪGA

ŪNIJAS IELA 15C, RĪGA

Latvija, LV-1039

Latvija, LV-1039

I-V 09:00 – 18:00

I-V 09:00 – 18:00

VI-VII slēgts

VI-VII slēgts

Zvaniet mums

Zvaniet mums

+371 27 86 0000

+371 27 86 0000

Rakstiet mums

Rakstiet mums

info@3dscan.lv

info@3dscan.lv