3Dscan.lv | 3D skenēšana - SV Solutions oficiālais pārstāvis

EMLID IEPAZĪSTINA FLOW LIETOTNI AR INTERAKTĪVU INTERFEISU, KODĒŠANU UN DAUDZ KO CITU

Emlid

Emlid iepazīstina Flow lietotni ar interaktīvu interfeisu, kodēšanu un daudz ko citu

2022. gada decembrī Emlid ievieš jaunu funkcionalitāti un jauno datu ieguves lietotnes nosaukumu. Iepazīstieties ar Emlid Flow — atjaunināto ReachView 3 lietotni ar jauniem profesionāliem uzmērīšanas rīkiem.

Emlid izstrādājuši jaunas funkcijas, lai vienkāršotu jūsu darbu gan laukā, gan birojā. Ir uzlabota Emlid Flow lietotnes funkcionalitāte lauka darbiem, izmantojot viegli lietojamu līniju darbu un kodēšanu. Lai nodrošinātu lielāku elastību, esam ieviesuši arī mākoņpakalpojumu, kas ļauj pārvaldīt iegūtos datus no biroja ērtībām. Ja jūtaties ieintriģēts, apskatīsim galvenos uzlabojumus:

Jaunas iespējas mērniekiem

Atjauninātā lietotne piedāvā jaunas iespējas ģeotelpiskajiem profesionāļiem. Emlid izstrādājuši ilgi gaidītās funkcijas, lai palielinātu jūsu komandas produktivitāti.

“Linework”

Izmantojot Emlid Flow, tagad varat izveidot līniju, atrodoties ceļā. Izmēriet un virzieties uz priekšu tikai ar dažiem pieskārieniem. Padariet datu vākšanu vienkāršu, izmantojot iepriekš definētus ģeometrijas veidus vai pilnu kodu bibliotēku. Rādījums tiek parādīts nekavējoties, lai jūs vienmēr varētu redzēt, kā jūsu projekts virzās uz priekšu.

Uzliekot līniju, izmantojot Emlid Flow vizuālos ceļvežus, varat viegli pāriet uz līniju un iezīmēt līniju ar nobīdi un ķēdi.

Kodēšana

Emlid Flow atbalsta punktu un līniju kodēšanu datu ieguves laikā uz lauka. Tas ļauj nevainojami izmērīt un aprakstīt objektus. Augšupielādējiet savu pielāgoto kodu bibliotēku vai izmantojiet Emlid Flow iebūvēto standarta bibliotēku, kurā jau no paša sākuma ir pieejami vairāk nekā simts kodu.

Aizmirstiet par apraksta ierakstīšanu katram punktam un līnijai — vienkārši izvēlieties kodu no bibliotēkas, kas ir ātri un ērti pieejama. Varat ātri pārslēgties starp dažādiem objektu kodiem, sākt vai turpināt rindu apkopošanu un izveidot jaunus kodus, uzreiz turpat savā projektā. Lasiet vairāk par darbu ar kodiem Emlid tehniskajā dokumentācijā.

Papildus informācijai (angļu valodā), apmeklējiet vietni:

https://blog.emlid.com/meet-the-emlid-flow-app-with-the-linework-coding-and-more/

2023-03-13T15:36:06+00:00
3Dscan.lv | 3D skenēšana - SV Solutions oficiālais pārstāvis

IDS GeoRadar laiž klajā Hi-Sense

IDS GeoRadar, kas ir daļa no Hexagon, paziņoja par jauno Hi-Sense algoritmu Guardian — IDS GeoRadar jaudīgajai un lietotājam draudzīgajai programmatūrai slīpumu uzraudzībai.

2023-03-08T13:52:57+00:00
3Dscan.lv | 3D skenēšana - SV Solutions oficiālais pārstāvis

Artec Studio 17.1 ir klāt

3D skenēšanas un datu apstrādes programmatūras platforma, kas vēl tikai nesen saņēmusi īpašus uzlabojumus, iegūst vēl papildus jaudu savā jaunākajā versijā Artec Studio 17.1

Ka pasūtīt 3Dscan.lv pakalpojumus vai iegadāties aprīkojumu un programatūru?

Lai pasūtītu uzmerījuma darbus, lāzera skenēšanu vai ģeoapsеkоšanu, kā arī tehnisko apsekošanu vai citus apsekojumus jūsu objektos, zvaniet vai rakstiet uz mūsu biroju

SV Solutions GALVENĀ OFISA KONTAKTI.

ŪNIJAS IELA 15C, RĪGA

ŪNIJAS IELA 15C, RĪGA

Latvija, LV-1039

Latvija, LV-1039

I-V 09:00 – 18:00

I-V 09:00 – 18:00

VI-VII slēgts

VI-VII slēgts

Zvaniet mums

Zvaniet mums

+371 27 86 0000

+371 27 86 0000

Rakstiet mums

Rakstiet mums

info@3dscan.lv

info@3dscan.lv