3Dscan.lv | 3D skenēšana - SV Solutions oficiālais pārstāvis

JAUNĀ REACH PROGRAMMAPARATŪRA 30 UZLABO REACH SADERĪBU AR CITIEM UZTVĒRĒJIEM UN PROGRAMMATŪRU

IDS Georadar

IDS GeoRadar laiž klajā Hi-Sense

2023. gada februārī IDS GeoRadar, kas ir daļa no Hexagon, paziņoja par jauno Hi-Sense algoritmu Guardian — IDS GeoRadar jaudīgajai un lietotājam draudzīgajai programmatūrai slīpumu uzraudzībai. Hi-Sense ir jauns, vismodernākais algoritms, kas iegults Guardian programmatūrā, uzlabojot radara slīpuma monitoringa produktivitāti.

Strauji mainīgie atmosfēras apstākļi ir lielākais izaicinājums nogāžu monitoringā, un IDS GeoRadar bija pirmie, kas kalnrūpniecības tirgū ieviesa progresīvu atmosfēras apstākļu pārvaldību. Izmantojot jauno Hi-Sense algoritmu, atmosfēras apstākļu pārvaldība nogāžu radara monitoringā tiek vēl vairāk uzlabota, lai nodrošinātu visprecīzāko skatu uz nogāžu pārvietojumiem pat sarežģītos laika apstākļos.

Ar jauno Hi-Sense algoritmu ātri mainīgo meteoroloģisko apstākļu, piemēram, vētrainu laikapstākļu radītie efekti tiek apstrādāti nepārspējamā precizitātē, atvieglojot datu interpretāciju un uzlabojot radara nogāžu monitoringa produktivitāti: mazāk viltus pozitīvi rezultāti un paaugstināta jutība plašākam kustību tendenču diapazonam.

Pat strauji mainīgos atmosfēras apstākļos Hi-Sense spēj atbalstīt lietotājus, nodrošinot precīzāko datu attēlošanu radaru kartēs, palielinot iespēju paredzēt nestabilitātes un uzlabojot riska pārvaldību nogāžu radara monitoringa procesā.

Lai iegūtu papildus informāciju (angļu valodā), apmeklējiet vietni

https://idsgeoradar.com/products/software/guardian

2024-03-04T15:31:27+02:00
3D skenēšana auto detaļām

3D skenēšana auto detaļām

3D skenēšana var lieliski noderēt, būvējot jūsu projekta automašīnu, mainot daļas vai veicot uzlabojumus.

2023-03-13T15:36:06+02:00
3Dscan.lv | 3D skenēšana - SV Solutions oficiālais pārstāvis

IDS GeoRadar laiž klajā Hi-Sense

IDS GeoRadar, kas ir daļa no Hexagon, paziņoja par jauno Hi-Sense algoritmu Guardian — IDS GeoRadar jaudīgajai un lietotājam draudzīgajai programmatūrai slīpumu uzraudzībai.

Ka pasūtīt 3Dscan.lv pakalpojumus vai iegadāties aprīkojumu un programatūru?

Lai pasūtītu uzmerījuma darbus, lāzera skenēšanu vai ģeoapsеkоšanu, kā arī tehnisko apsekošanu vai citus apsekojumus jūsu objektos, zvaniet vai rakstiet uz mūsu biroju

SV Solutions GALVENĀ OFISA KONTAKTI

ŪNIJAS IELA 15C, RĪGA

ŪNIJAS IELA 15C, RĪGA

Latvija, LV-1039

Latvija, LV-1039

I-V 09:00 – 18:00

I-V 09:00 – 18:00

VI-VII slēgts

VI-VII slēgts

Zvaniet mums

Zvaniet mums

+371 27 86 0000

+371 27 86 0000

Rakstiet mums

Rakstiet mums

info@3dscan.lv

info@3dscan.lv