3Dscan.lv | 3D skenēšana - SV Solutions oficiālais pārstāvis

IDS GEORADAR PAZIŅO PAR STREAM DP RADARA NĀKŠANU KLAJĀ

IDS Georadar

IDS GeoRadar paziņo par Stream DP radara nākšanu klajā

2022. gada jūlijā IDS GeoRadar, kas ir daļa no Hexagon, paziņoja par Stream DP — jauninājumu 3D kartēšanai, kas izmanto daudzkanālu zemes caurlaidības radaru (GPR). Stream DP ar patentēto EsT tehnoloģiju nodrošina efektīvu un drošu veiktspēju pazemes objektu noteikšanā un kartēšanā. EsT izlīdzina seklus un dziļus atstarojumus ar “multi-gain” pastiprinājumu, kas nodrošina paplašinātu dinamisko diapazonu. Tādējādi Stream DP pārva rtipiskos GPR ierobežojumus, piedāvājot nepārspējamu veiktspēju ar visu laiku dziļāko uztveršanas iespēju.

“Pulse-per-second” integrācija Stream DP antenā atbalsta precīzu sinhronizāciju ar GPS, nodrošinot lietotājiem visprecīzākos pozicionēšanas datus, kas ir ļoti svarīgi datu savietojamībai. Stream DP borta programmatūra atvieglo datu saderību, jo tā var apkopot dažādu pozicionēšanas risinājumu savāktos datus vienā projektā, lai nodrošinātu pilnīgu pazemes pārklājumu. Sistēma ir integrēta ar jaunākajiem programmatūras risinājumiem datu vākšanai un pēcapstrādei: uMap, uz lauka pieejamo programmatūru vienkāršai radara datu vākšanai, kas nodrošina reāllaika diagnostikas statusu, un IQMaps, pēcapstrādes programmatūru ātrākai un gudrākai datu analīzei.

Stream DP ir izstrādāts izcilai produktivitātei un ērtai lietošanai, piedāvājot vieglu konstrukciju maksimālai mobilitātei, ātrās-maiņas akumulatorus nepārtrauktai veiktspējai un dažād-vides aparatūras konfigurāciju (nelīdzeno un asfalta), kas nodrošina nepārspējamu daudzpusību.

“Stream DP ar EsT tehnoloģiju var sasniegt dziļāku mērķi un piedāvāt izcilu pazemes skaidrību,” saka Davide Paskulli, IDS GeoRadar GPR sistēmas inženieris. “Profesionāļus viņu darbā atbalstīs inovatīvs un ļoti manevrējams GPR risinājums, kas ļauj drošāk veikt pazemes izpēti.”

Papildus informācijai (angļu valodā), apmeklējiet vietni:

https://idsgeoradar.com/products/ground-penetrating-radar/stream-dp

2023-03-13T15:36:06+00:00
3Dscan.lv | 3D skenēšana - SV Solutions oficiālais pārstāvis

IDS GeoRadar laiž klajā Hi-Sense

IDS GeoRadar, kas ir daļa no Hexagon, paziņoja par jauno Hi-Sense algoritmu Guardian — IDS GeoRadar jaudīgajai un lietotājam draudzīgajai programmatūrai slīpumu uzraudzībai.

2023-03-08T13:52:57+00:00
3Dscan.lv | 3D skenēšana - SV Solutions oficiālais pārstāvis

Artec Studio 17.1 ir klāt

3D skenēšanas un datu apstrādes programmatūras platforma, kas vēl tikai nesen saņēmusi īpašus uzlabojumus, iegūst vēl papildus jaudu savā jaunākajā versijā Artec Studio 17.1

Ka pasūtīt 3Dscan.lv pakalpojumus vai iegadāties aprīkojumu un programatūru?

Lai pasūtītu uzmerījuma darbus, lāzera skenēšanu vai ģeoapsеkоšanu, kā arī tehnisko apsekošanu vai citus apsekojumus jūsu objektos, zvaniet vai rakstiet uz mūsu biroju

SV Solutions GALVENĀ OFISA KONTAKTI.

ŪNIJAS IELA 15C, RĪGA

ŪNIJAS IELA 15C, RĪGA

Latvija, LV-1039

Latvija, LV-1039

I-V 09:00 – 18:00

I-V 09:00 – 18:00

VI-VII slēgts

VI-VII slēgts

Zvaniet mums

Zvaniet mums

+371 27 86 0000

+371 27 86 0000

Rakstiet mums

Rakstiet mums

info@3dscan.lv

info@3dscan.lv