3Dscan.lv | 3D skenēšana - SV Solutions oficiālais pārstāvis

IDS GEORADAR IZLAIŽ JAUNU ROCKSPOT PROGRAMMATŪRAS ATJAUNINĀJUMU

IDS Georadar

IDS GeoRadar izlaiž jaunu RockSpot programmatūras atjauninājumu

2023. gada februārī IDS GeoRadar, kas ir daļa no Hexagon, paziņoja par jaunu programmatūras atjauninājumu RockSpot — IDS GeoRadar novatoriskajai radaru sistēmai, kas spēj atrast, izsekot un ziņot par akmeņu nogruvumiem.

RockSpot jaunākais programmatūras atjauninājums paplašina datu analīzes veiktspēju ar jauniem rīkiem, kas atbalsta efektīvu  nogruvumu riska zonējumu, TARP precīzo regulēšanu un atpakaļejošu analīzi, lai samazinātu operatīvos un ģeotehniskos riskus. Vairāki jaunie statistikas rīki ļauj lietotājiem manipulēt ar notikumu datu bāzi un izveidot pielāgotas diagrammas, pamatojoties uz noteiktiem apgabaliem un vienumiem, piemēram, notikumu biežumu, ilgumu/apgabala paplašinājumu, ātrumu un klinšu krišanas attālumu, lai veiktu visaptverošu analīzi, modeļu kalibrēšanu, nogruvumu kontroles integritātes un konstrukcijas izmaiņu pamatojumu.

Akmeņu nogruvumi ir liels drošības apdraudējums atklātos karjeros. Pēkšņa nogruvuma iespējamība apgrūtina tradicionālo monitoringa metožu izmantošanu, lai nodrošinātu atbilstošu iepriekšēju brīdinājumu un visaptverošu analīzi, tādējādi radot izaicinājumu raktuvju operatoriem un plānotājiem. RockSpot ir nozares pirmais visaptverošais risinājums, kas spēj aktivizēt paziņojumus par akmeņu nogruvumiem reāllaikā un maksimāli palielināt risku pārvaldību, nodrošinot izpētāmu nogruvumu datubāzi padziļinātai analīzei un automātiskai šādu notikumu klasifikācijai.

Šis kompaktais un jaudīgais radars uztver krītošus akmeņus gandrīz reāllaikā, un attiecīgās brigādes saņem tūlītēju paziņojumu par rīcību, kā arī tūlītēju piekļuvi visai notikuma informācijai, kas tiek izsekota, saglabāta un klasificēta nogruvumu datubāzē. RockSpot nodrošina 24/7 nepārtrauktu uzraudzību cauru diennakti, lai aktīvi atbalstītu sinhronizētu riska pārvaldību ar reāllaika paziņojumiem un uzlabo riska mazināšanas un plānošanas darbības ar vairākiem statistikas rīkiem, kā arī lai analizētu savāktos datus un samazinātu izmaksas seku novēršanas pasākumos.

Lai iegūtu papildus informāciju (angļu valodā), apmeklējiet vietni:

https://idsgeoradar.com/products/interferometric-radar/rockspot

2024-05-02T22:08:30+02:00
FARO Vantage 3D skenēšana aviācijas industrijā

3D skenēšana aviācijas industrijā

Kā 3D skenēšana uzlabo aviācijas industriju? Tā uztver miljoniem datu punktu, lai modelētu un pārbaudītu sarežģītas daļas, piemēram, turbīnas un dzinējus.

2024-03-04T15:31:27+02:00
3D skenēšana auto detaļām

3D skenēšana auto detaļām

3D skenēšana var lieliski noderēt, būvējot jūsu projekta automašīnu, mainot daļas vai veicot uzlabojumus.

Ka pasūtīt 3Dscan.lv pakalpojumus vai iegadāties aprīkojumu un programatūru?

Lai pasūtītu uzmerījuma darbus, lāzera skenēšanu vai ģeoapsеkоšanu, kā arī tehnisko apsekošanu vai citus apsekojumus jūsu objektos, zvaniet vai rakstiet uz mūsu biroju

SV Solutions GALVENĀ OFISA KONTAKTI

ŪNIJAS IELA 15C, RĪGA

ŪNIJAS IELA 15C, RĪGA

Latvija, LV-1039

Latvija, LV-1039

I-V 09:00 – 18:00

I-V 09:00 – 18:00

VI-VII slēgts

VI-VII slēgts

Zvaniet mums

Zvaniet mums

+371 27 86 0000

+371 27 86 0000

Rakstiet mums

Rakstiet mums

info@3dscan.lv

info@3dscan.lv