FARO

FARO iepazīstina ar jaunu risinājumu daudz ātrākai skenēšanai

FARO

FARO iepazīstina ar jaunu risinājumu daudz ātrākai skenēšanai

FARO Technologies, pasaules līderis 4D digitālās realitātes risinājumu jomā, paziņo par Hibrīdās realitātes tveršanas (Hybrid Reality Capture™) izlaišanu, ko darbina Flash™ tehnoloģija. Tas ir pirmais šāda veida risinājums, kas nodrošina ātrāku skenēšanu liela apjoma projektiem arhitektūrā, inženierzinātnēs, celtniecībā un sabiedriskās drošības jomās.

Hybrid Reality Capture ir jaunākais skenēšanas režīms Focus Premium lāzerskenera lietotājiem. Tas apvieno statiskā 3D lāzera skenera precizitāti ar panorāmas kameras (FARO PanoCam) ātrumu. Unikālā ātrās skenēšanas kombinācija ar krāsainiem 360° attēliem ļauj veikt divu nedēļu darbu tikai vienas nedēļas laikā! Skenēšanas ātruma uzlabošana par 100% nozīmē, ka klienti var ātrāk pabeigt projektus, nepalielinot izmaksas.

“Hybrid Reality Capture ir inovācija, kas apvieno labāko no abām pasaulēm. Tā uzlabos produktivitāti uz vietas un nodrošinās vismodernāko krāsaino rezultātu par ļoti pieņemamu cenu,” sacīja FARO prezidents un izpilddirektors Maikls Burgers. “Nozares, kurām vienmēr bijis jāizvēlas starp ātru vai precīzu 3D datu ieguvi, ir ļoti gaidījušas šo hibrīda risinājumu, un mēs ar prieku piedāvājam to mūsu klientiem.”

Flash tehnoloģija nodrošinās biežāku un ātrāku datu tveršanu, prasot tikai 30 sekundes vienai skenēšanai. Pateicoties patentētajiem viedajiem mērogošanas algoritmiem, rezultāts ietver visus savāktos punktus ar attēliem, kas izskatās izteiksmīgāki nekā tādas pašas izšķirtspējas skenēšana ar tradicionālajām metodēm. Risinājums būs pieejams kā papildus abonements mobilajā lietotnē Stream.

Lai iegūtu papildus informāciju (angļu valodā), apmeklējiet vietni:

https://www.faro.com/en/News-Library/2023/FARO-Release-Hybrid-Reality-Capture

2023-03-13T15:36:06+00:00
3Dscan.lv | 3D skenēšana - SV Solutions oficiālais pārstāvis

IDS GeoRadar laiž klajā Hi-Sense

IDS GeoRadar, kas ir daļa no Hexagon, paziņoja par jauno Hi-Sense algoritmu Guardian — IDS GeoRadar jaudīgajai un lietotājam draudzīgajai programmatūrai slīpumu uzraudzībai.

2023-03-08T13:52:57+00:00
3Dscan.lv | 3D skenēšana - SV Solutions oficiālais pārstāvis

Artec Studio 17.1 ir klāt

3D skenēšanas un datu apstrādes programmatūras platforma, kas vēl tikai nesen saņēmusi īpašus uzlabojumus, iegūst vēl papildus jaudu savā jaunākajā versijā Artec Studio 17.1

Ka pasūtīt 3Dscan.lv pakalpojumus vai iegadāties aprīkojumu un programatūru?

Lai pasūtītu uzmerījuma darbus, lāzera skenēšanu vai ģeoapsеkоšanu, kā arī tehnisko apsekošanu vai citus apsekojumus jūsu objektos, zvaniet vai rakstiet uz mūsu biroju

SV Solutions GALVENĀ OFISA KONTAKTI.

ŪNIJAS IELA 15C, RĪGA

ŪNIJAS IELA 15C, RĪGA

Latvija, LV-1039

Latvija, LV-1039

I-V 09:00 – 18:00

I-V 09:00 – 18:00

VI-VII slēgts

VI-VII slēgts

Zvaniet mums

Zvaniet mums

+371 27 86 0000

+371 27 86 0000

Rakstiet mums

Rakstiet mums

info@3dscan.lv

info@3dscan.lv