FARO

Auto restaurācija, izmantojot FARO 3D risinājumus

FARO

Auto restaurācija, izmantojot FARO 3D risinājumus

Nesen premium klases automašīnu restaurācijas uzņēmums Amerikā Kindig-It Design savā darbplūsmā integrēja FARO Quantum Max FaroArm, portatīvo koordinātu mērīšanas iekārtu, vēloties paātrināt esošo darba gaitu un paplašināt sava uzņēmuma iespējas.

Kā norāda Gregs Hebards, Kindig-it digitālās ražošanas speciālists, Quantum Max FaroArm, pasaulē vadošā pārnēsājamā koordinātu mērīšanas iekārta (CMM), ir vissvarīgākais instruments, ko viņi iegādājušies. Quantum Max ir progresīva pārnēsājama mērīšanas iekārta ar trim ātri maināmām lāzera skenēšanas zondēm (LLP), kas ir īpaši veidotas, lai ērti skenētu dažādu izmēru objektus. Šāda kombinācija ir lieliski piemērota automašīnu dizaina nozarei.

Hebards par FARO saka: “Mūsu bieži izmantotais Quantum Max, ir kā atsauces rīks mūsu attīstībai. Klasisko transportlīdzekļu virsbūvei un detaļām ir daudz sarežģītu formu. Tāpēc ir fantastiski spēt izstrādāt daļu un būt pārliecinātam, ka tā iederēsies esošajā korpusā, nepaļaujoties uz minējumiem vai papīra veidnēm.”

Nesenajā piemērā Gregs un viņa kolēģi izmantoja Quantum Max, lai skenētu centrālo konsoli, kas bija pilnībā 3D izprintēta, kā arī auto informācijas paneli. Šāda veida daļu ražošana ietver faktiskās automobiļu daļas veidošanu slāni pa slānim no CAD vai digitālā 3D modeļa. Vēsturiski šo komponentu izgatavošanai varēja izmantot putas vai stiklšķiedru. Tomēr tagad šīs daļas var izgatavot, pat ja automašīna nav pieejama. Lai izveidotu 3D modeli, citas automašīnu daļas var skenēt un izmantot kā veidni. Pēc tam 3D modelis tiek izmantots 3D drukāšanai, kā pamatu ņemot digitālo projektu.

Lai iegūtu papildus informāciju (angļu valodā), apmeklējiet ražotāja vietni:

https://www.faro.com/en/Resource-Library/Case-Study/Premium-Custom-Car-Restoration

2024-05-02T22:08:30+02:00
FARO Vantage 3D skenēšana aviācijas industrijā

3D skenēšana aviācijas industrijā

Kā 3D skenēšana uzlabo aviācijas industriju? Tā uztver miljoniem datu punktu, lai modelētu un pārbaudītu sarežģītas daļas, piemēram, turbīnas un dzinējus.

2024-03-04T15:31:27+02:00
3D skenēšana auto detaļām

3D skenēšana auto detaļām

3D skenēšana var lieliski noderēt, būvējot jūsu projekta automašīnu, mainot daļas vai veicot uzlabojumus.

Ka pasūtīt 3Dscan.lv pakalpojumus vai iegadāties aprīkojumu un programatūru?

Lai pasūtītu uzmerījuma darbus, lāzera skenēšanu vai ģeoapsеkоšanu, kā arī tehnisko apsekošanu vai citus apsekojumus jūsu objektos, zvaniet vai rakstiet uz mūsu biroju

SV Solutions GALVENĀ OFISA KONTAKTI

ŪNIJAS IELA 15C, RĪGA

ŪNIJAS IELA 15C, RĪGA

Latvija, LV-1039

Latvija, LV-1039

I-V 09:00 – 18:00

I-V 09:00 – 18:00

VI-VII slēgts

VI-VII slēgts

Zvaniet mums

Zvaniet mums

+371 27 86 0000

+371 27 86 0000

Rakstiet mums

Rakstiet mums

info@3dscan.lv

info@3dscan.lv