3Dscan.lv | 3D skenēšana - SV Solutions oficiālais pārstāvis

KĀ IZVĒLĒTIES STARP REACH RX UN REACH RS2+?

Emlid

Kā izvēlēties starp Reach RX un Reach RS2+?

Emlid nesen paplašināja Emlid Reach uztvērēju klāstu ar diviem jauniem produktiem — Reach RX un Reach RS2+. Visu funkciju noteikšana un darbplūsmai piemērotā uztvērēja izvēle var radīt neskaidrības. Šis raksts palīdzēs jums noskaidrot, kura opcija ir piemērota jūsu lietošanas gadījumam.

Jūsu darbplūsmas noteikšana

Apsverot jaunu uztvērēju, jūsu mērķi un darbplūsma ir galvenie faktori, kas ietekmē jūsu lēmumu.

Ja jums ir nepieciešams ērti lietojams roveris RTK (reāllaika kinemātiskajai) uzmērīšanai vietās ar piekļuvi internetam, tad Reach RX ir jūsu īstā izvēle. Tas ir kompakts un viegls, tāpēc varat to ņemt līdzi visur, kur dodaties.

Reach RX darbojas ar jebkuru korekciju tīklu (NTRIP). Savienots pārī ar ReachView 3 lietotni, tas ir piemērots apgabaliem ar mobilo sakaru pārklājumu. ReachView 3 izmanto interneta savienojumu jūsu tālrunī vai planšetdatorā, lai piekļūtu NTRIP korekcijām un nosūtītu tās uz Reach RX, izmantojot Bluetooth. Izmantojot Reach RX, jūs varat iegūt precīzus datus RTK režīmā savā projekta vietā un varat tos eksportēt turpmākai lietošanai CAD vai GIS programmatūrā. Pēcapstrāde nav nepieciešama.

Reach RS2+ ir pilnvērtīgs uztvērējs, kas piemērots vairāku veidu darbiem. Izvēlieties Reach RS2+, ja veicat mērīšanu apgabalos, kur nav interneta un ar dažādām metodēm, tostarp RTK, PPK (pēcapstrādes kinemātika) un PPP (precīza punktu pozicionēšana).

Ja vēlaties PPK, izmantojot Reach RS2+, varat reģistrēt RINEX datus turpmākai pēcapstrādei. Varat arī nemanāmi izmantot RINEX datu bibliotēku ar OPUS, AUSPOS un populāriem PPP pakalpojumiem. Lai veiktu RTK uzmērīšanu vietā ar mobilo sakaru pārklājumu, izmantojiet Reach RS2+ ar iebūvētu LTE modemu, lai izveidotu savienojumu, izmantojot NTRIP. Ja jūsu mērīšanas vietā nav interneta, varat veikt uzmērīšanu ar divām Reach RS2+ ierīcēm, kas savienotas, izmantojot LoRa radio.

Bāzes un rovera iestatīšana

Izvēloties savam darbam piemērotāko uztvērēju, jāsaprot atšķirība starp bāzes un rovera iespējām.

Reach RS2+ var darboties kā bāze, kas pārraida GNSS korekcijas, un kā roveris, kas saņem korekcijas no cita avota. Tas ļauj veikt uzmērīšanu, izmantojot Reach RS2+ vairākos scenārijos, piemēram:

2 x Reach RS2+ vienības kā bāze un roveris, kas savienots, izmantojot LoRa,

2 x Reach RS2+ vienības, kas savienotas, izmantojot Emlid NTRIP Caster,

Sasniedziet RS2+ kā bāzi citam uztvērējam vai RTK spējīgam UAV,

Sasniedziet RS2+ kā roveris, kas savienots ar korekciju tīklu.

Reach RX ir tīkla roveris, kam ir nepieciešami GNSS labojumi, lai sasniegtu centimetros precīzu pozicionēšanu. Lai pārraidītu Reach RX korekcijas, varat piemērot vienu no šiem scenārijiem:

Savienojiet Reach RX ar jebkuru publisko NTRIP pakalpojumu

Izmantojiet Reach RS2 vai RS2+ kā bāzi un bezmaksas Emlid Caster kā veidu, lai nosūtītu Reach RX korekcijas.

Konfigurācija

Reach RX ir izstrādāts, lai vienkāršotu datu vākšanu, tāpēc jums nav jātērē daudz laika uztvērēja iestatīšanai. Viss, kas jums nepieciešams, lai sāktu, ir jāievada korekciju tīkla dati. Ja nav konfigurācijas, nepastāv iespēja kļūdīties, sagatavojot iekārtu darbam.

Vienkārša lietošana ir arī viena no galvenajām Reach RS2+ funkcijām. Šis profesionālais pilnībā aprīkotais uztvērējs nodrošina iespēju izvēlēties iestatījumus atkarībā no jūsu darbplūsmas. Ja jums ir nepieciešami papildu GNSS iestatījumi, piemēram, SNR vai relatīvā augstuma maskas, varat tos konfigurēt ReachView 3 lietotnē.

Papildus informācijai (angļu valodā), apmeklējiet vietni:

2023-03-13T15:36:06+00:00
3Dscan.lv | 3D skenēšana - SV Solutions oficiālais pārstāvis

IDS GeoRadar laiž klajā Hi-Sense

IDS GeoRadar, kas ir daļa no Hexagon, paziņoja par jauno Hi-Sense algoritmu Guardian — IDS GeoRadar jaudīgajai un lietotājam draudzīgajai programmatūrai slīpumu uzraudzībai.

2023-03-08T13:52:57+00:00
3Dscan.lv | 3D skenēšana - SV Solutions oficiālais pārstāvis

Artec Studio 17.1 ir klāt

3D skenēšanas un datu apstrādes programmatūras platforma, kas vēl tikai nesen saņēmusi īpašus uzlabojumus, iegūst vēl papildus jaudu savā jaunākajā versijā Artec Studio 17.1

Ka pasūtīt 3Dscan.lv pakalpojumus vai iegadāties aprīkojumu un programatūru?

Lai pasūtītu uzmerījuma darbus, lāzera skenēšanu vai ģeoapsеkоšanu, kā arī tehnisko apsekošanu vai citus apsekojumus jūsu objektos, zvaniet vai rakstiet uz mūsu biroju

SV Solutions GALVENĀ OFISA KONTAKTI.

ŪNIJAS IELA 15C, RĪGA

ŪNIJAS IELA 15C, RĪGA

Latvija, LV-1039

Latvija, LV-1039

I-V 09:00 – 18:00

I-V 09:00 – 18:00

VI-VII slēgts

VI-VII slēgts

Zvaniet mums

Zvaniet mums

+371 27 86 0000

+371 27 86 0000

Rakstiet mums

Rakstiet mums

info@3dscan.lv

info@3dscan.lv